Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik lidí tu má ještě 205?


renm

Kolik lidí tu má ještě 205?  

  1. 1. Kolik lidí tu má ještě 205?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 4 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Tak náš \"automatický pelíšek\" 205 2.0 I z roku 1991 půjde tento týden do jiné rodiny. Dovezli ho do ČR v roce 1999 ze Švýcar, tady s ním jezdil tchán (po amputaci LDK, potřeboval automat), pak ho podědila manželka a ve finále se na něm \"podepsal\" synek. No, aspoň se s čerstvým řidičákem mohl soustředit na točení volantem a nemusel se ve snaze udržet se na silnici rozptylovat kvedláním fofrklackem. Ale čeho je moc, toho je příliš, řídil se heslem \"já jezdím, ty tankuješ\", navíc se vyskytl pán, který taky potřebuje automat a nechce investovat víc peněz do novějšího auta. Smlouva už leží na stole.

Takže: měli jsme ho rádi, nikdy nás nevypekl a nennechal stát, nezapomeneme. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 207/205

Tak náš \"automatický pelíšek\" 205 2.0 I z roku 1991 půjde tento týden do jiné rodiny. Dovezli ho do ČR v roce 1999 ze Švýcar, tady s ním jezdil tchán (po amputaci LDK, potřeboval automat), pak ho podědila manželka a ve finále se na něm \"podepsal\" synek. No, aspoň se s čerstvým řidičákem mohl soustředit na točení volantem a nemusel se ve snaze udržet se na silnici rozptylovat kvedláním fofrklackem. Ale čeho je moc, toho je příliš, řídil se heslem \"já jezdím, ty tankuješ\", navíc se vyskytl pán, který taky potřebuje automat a nechce investovat víc peněz do novějšího auta. Smlouva už leží na stole.

Takže: měli jsme ho rádi, nikdy nás nevypekl a nennechal stát, nezapomeneme. :super

Bude dělat radost jinde.

Na dolní lem smlouvy napiš odkaz na toto vlákno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

Jen tak pro zajímavost, po více než třech letech od prodeje tu mám malý \"update\":

náš \"automatický pelíšek\" pánovi s odoperovanou totální endoprotézou levého kolena (a tudíž nohou neohebnou jako prkno) furt slouží a zřejmě dobře.

Když jsme mu tehdy auto dovezli, musel jsem mu radit, aby se dovnitř dostal tak, aby si neublížil (zkuste to někdo s opravdu poctivě erektovanou nohou, je to jako v T-72 zkusit lézt od řidiče do věže), ale jak seděl za volantem, už chtěl kupovat (jen se usadil, konstatoval \"to beru!\"). Nepřipadalo mi to úplně fér a tak jsem ho nenechal vydechnout a hned jsem ho přesvědčoval, abychom vyzkoušeli, jak mu to půjde.

Bydlí na vsi, otáčel se a vyjížděl z docela zaplněného dvora, na silnici byl spokojený, vyzkoušel jízdu v různém nastavení voliče, ujeli jsme cca 30 km a i po víceproudové silnici mne svezl. Při návratu jsem ho dokonce přistihl, jak se otáčel za takovou sympatickou mladou maminkou... Domů mne už odvezl on...

Bavil jsem se s ním od té doby několikrát a mám navíc zprávy z příbuzenstva - s autem a šancí opět řídit se mu zvedlo (zdravě) sebevědomí, to jsem viděl už při zkušební jízdě. Jezdí po okolí k příbuzným i do města a prý docela (a kdo ne, že) omládl.

Je příliš starý na to, aby se orientoval na internetu, takže s adresou na fórum (tohle i čistě dvěstěpětkové) jsem pohořel, ale je spokojený a určitě té koupě nelituje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...
  • O 2 týdny později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 3 měsíce později...
  • O 3 týdny později...
  • O 6 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...