Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 1,9TD čerpadlo Lucas - solenoid ,stopventil


Bulva001

Recommended Posts

U svojí 306 1,9TD rv97 jsem vyměnil vstřikovací čerpadlo Lucas za jiné, dle mého názoru o 1rok mladší čerpadlo Lucas. Na původním čerpadle jsem měl černý konektor propojený pomocí čtyř kábliků a pak to šlo za čerpadlo(na čerpadle pod plechem) do černé ploché krabičky a z ní už šli jen dva kábliky do solenoidu. U nového čerpadla vedou z konektoru pouze tři káble které vedou hned do solenidu. Solenoid je ale o hodně větší.

Když jsem zapojil solenoid se 3kábliky na konektor tak při zapnutí klíčku nechtěl fungovat. Nevíte jak ho zapojit aby fungoval?

Zatím jsem přemontoval solenid i z krabičkou na nové čerpadlo a přikurtoval stahovací páskou, bohužel jsem při demontáži poškodil solenoid a ten začal téci.

V příloze staré čerpadlo Lucas.

Díky moc za rady.

post-0-14109600950233_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doplním ještě že solenoidy mají stejný konektor, jen v tom novějším chybí jeden kábík.

Nenašel by někdo elektrické schéma tohoto čerpadla, respektive ovládání solenoidu tří žílového a čtyř žílového? Nebo aspoň napsat adresu kde bych to mohl pohledat.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Kamo to neda pac mas na cerpadle solenoid s imobilizerem a bez ostatni kodavaci elektroniky a naprogramovani klicu fungovat nebude. Me zrovna takoveho typu odesel a je s tim dost problemu. Dodam ze ten elektronicky solenoid je daleko vic na cerpadle zabezpecenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tuz vime ale chtel jsem to udelat jak to bylo. Bohuzel koupenej z vrakoviste solenoid nejde uz znova prehrat, musi byt uplne novy a tam to do nej nahnat. Zas past.....necham tam asi obyc po informaci z Bosche ze za nej chtej 3-5tis bez DPH :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...