Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Guľové čapy - výmena


petertn1

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Nevím co je na tom pravdy,ale známej s tím byl v Peugeotu a ti mu řekli,že je to výrobní vada,která byla odstraněna od r.v.2006.Řešilo se to zárukou,takhle se to rozpadalo po třiceti tisících.Aby to bylo v cajku,tak se prý mění i nějaká ramena či co,jede tam příští týden a má si nachystat dvacet táců.Jak sem koupil tak prodávám,tak mě tu nekamenujte,pls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám obavu, že tomu nerozumím.

Nové čepy FRIP řeší problém utěsnění proti vodě, ale pokud je chci dát na starší rok výroby, musím dát i novou těhlici, jak to píšou v přiloženém obrázku. Zároveň ale píšou, že kombinace starého a nového provedení je možná.

A co když nahradím shnilý čep novým ale v původním provedení? Mám zaděláno na problém po dalších cca 30 tis. km, protože to starší provedení není vodotěsné?

[upravil dne 1.9.2008 Matuska]

post-0-14109601958185_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mne sa presne toto isté stalo..407čka r.v.2004 (teda z prvých)...čapy odišli po cca 40 000 km cca pred 3 mesiacmi mi to menili...v servise Peugeot za cca 10 000 Skk...takže, bídáci, majú výrobnú chybu a ešte na tom aj ryžujú...a to by teraz chceli odo mňa 3400 Skk za výmenu oleja...ani za NIČ!

Inak, tie fotky, to je brutalita...ale možno aj moje boli také...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...