Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

na neprilnavym povrchu plave 406


petrolinecek

Recommended Posts

Ahoj, po vymene stabilizatoru na prave strane 406ky me zacal trochu plavat, ale jen na neprilnavym povrchu.Kdyz najedu na snih, led, nebo i na nejakej vymol, tak cejtim, jak to ustreli (jen zadek) a kdyz jedu po snehu, tak normalne cejtim, jak zadek plave. Rikam si, ze na asfalte to nedela, protoze to pneumatiky udrzej a asi by se casem zacali ojizdet, to ale nefim:( Myslite, ze by to vyresila geometrie zadku?Na kolik to vyjde? Jak se menili ty stabilizatory (protoze napravo tloukly) tak jsem vratil stelovaci podlozku presne do polohy,jak tam byla.Mozna je ale ta replika stabilizatoru malinko jinak dlouha... Nemate nekdo zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4lověče mě to začalo dělat tuhle zimu taky (406td) a to miv létě dělali tlumiče a stab. jak na předku tak i na zadku.Samozřejmě s geometrií P i Z.Byl jsem s tím na technický - na vytřásadlech a tam mi borec řek, že jsou všechny klouby a čepy a silentbloky OK a že prý to budou dělat zimní gumy - mimochodem letos funglovky.Tak jsem právě přemýšlel že to bude asi ta geometrie - když tak napiš jak jsi dopadl - jestli geometrie pomohla - je možný že se to časem hne a pak to plave.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...