Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyhřívání zadního skla


barracuda

Recommended Posts

Původně zaslal: barracuda

Nefunguje vyhřívání :pojistka v pořádku na kabelech na zadním okně není napjetí v čem by mohla být závada,

Koukni do kufru zda je napětí tam ... na 306 se mi \"překlesaly\" dráty ve vratech (také nebylo napětí na vyhřívání, ale v kufru jsem ho našel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležitý je uzemnění - druhý kabel je přímo danej na ty vrata!

A vůbec je někdy špatný kontakt toho kontaktu lepeného na okno a pokud jsou přerušené linky, tak ty opravujou v autosklech asi za 50 Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čus,tenhle problém mát taky,jenom mi nejde ani jedna linka.Napětí na obou kontaktech je,ale prostě nevyhřívá.Snad není možný,že by všechny linky byly přerušený.Hele kde je ten uzemňovací kontakt.Koukal jsem na pátá dveře a oba dva drátky od kontaktů jdou dírkou do dveří.Takže nevím kde ho mám hledat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rodov

Čus,tenhle problém mát taky,jenom mi nejde ani jedna linka.Napětí na obou kontaktech je,ale prostě nevyhřívá.Snad není možný,že by všechny linky byly přerušený.Hele kde je ten uzemňovací kontakt.Koukal jsem na pátá dveře a oba dva drátky od kontaktů jdou dírkou do dveří.Takže nevím kde ho mám hledat.

Tak to \"propískni\" proti kostře ... vezmeš ji například vzadu u světel.

Stejně tak zkus proti kostře zda Ti jde na některou stranu + (u 306 je + vpravo)

U 306 mám zem vlevo ve střeše .... jak \"vjedou\" dráty dovnitř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 10 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...