Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna oleje ve 306


miloge

Recommended Posts

Ahoj lidi:papa,

stojím před rozhodnutím jakej olej nalejt do toho mýho francka. Máte někdo nějaký dobrý skušenosti s určitým tipem? Chci do toho dát max. 2000 korun a ještě budu muset nechat vyměnit olej v převodovce, ale vůbec nevim jakym stylem to tam funguje, takže to asi dam do servisu a? si tam s tim vyhrajou.

:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem tam dal total qurtz 7000 10W40 a v pohode. s olejem v prevodovce ti neporadim, ale taky ho chci nechat vymenit, slysel sem ze na benzine aral meni oleje, davaj tam prej kvalitni oleje a hlavne ses u toho takze vidis jestli ten stary olej opravdu vytekl cely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do své 205 na naftu leju Halvoline 10W-40 Dieselextra. Funguje velice dobže, žádné problémy ani v mrazech. Náklady u solidního prodejce je za 570 Kč 5ti litrovka a filtr za 125. Rozumný peníze za rozumný věci ... Teda podle mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen poznámka: taky měním olej takže jsem hledal na netu nějaký obchůdek našel jsem tohle www.olejservis.cz Brněnská firma ale posílají i dobírku. cena u shell helix ultra 5w40 je asi o 400kč levnější než na Shellu. jinak jsou tam i rozlévané oleje tak se podívejte. S dodáním problém nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ESSO jsou dobré oleje. Jenom z vlastních zkušeností, když jsem do totálně zapranýho motoru pomaličku po intervalech začal přidávat ESSO. Na třetí polovýmněnu už jsem tam dal celou náplň ESSa (kvůli množství uvolněnýho karbonu) a motor fičel velice solidně. Navíc, když prozezivěl válec a tekla voda do válce, tak jsem motor rozhodil a byl čis?ounkej jak malý batolátko :) Ten olej ho fakt perfektně očistil (všechny mazací kanály a komplet celej vnitřek, aniž by se jediný mazací kanál ucpal).

Celkový dojem je super.

Te?ka jezdím na Halvoline a řekl bych, že se chová stejně a je o něco lacinější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...