Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Spínání ventil.chlazení


Roman

Recommended Posts

Čau lidi,tak už mám zase problém...P-405SRI kdo ví jak je tam řešené spínání větráků chlazení?Včera jsem chyt kolonu a sprostě jsem ho uvařil...Asi to bude čidlo,protože když vyndám relais a propojim to drátemtak větráky běží.Potřeboval bych vědět které čidlo to je a kde bych ho měl schánět (Praha),eventuálně kolik může asi stát...?

Dík za radu Čau Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, čidlo hledej přímo v chladiči, problém může být ještě v relátkách. Jestli máš dva dvourychlostní větráky tak je to dost pravděpodobné. Doporučuju odpojit od čidla konktor a propojit všechny kontakty jestli se vytráky roztočí chyba je v čitle, jestli ne tak bude chyba někde mezi čidlem a ventilátorem. Snad jsem ti pomohl. Kor.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jeste tam je jedna zrada-u tech dvojventilatoru je vpravo *** skoro nahore chladice skryta pojistka - dost dlouho sem ji hledal. Ta bejva dost acsto praskla - neni chranena proti vode a dost to tam koroduje a oxiduje....

*** kdyz koukas od predku auta....

[Editováno 8/26/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Čau lidi,tak jsem na to konečně včera kouknul,a zjistil jsem přerušenej drát na ovládání prostředního relais.Tu pojistku jsem nenašel.A co mi není vůbec jasné,proč jdou na čidlo tři dráty a hlavně proč se ty větráky nerozběhnou,když je propojim???Má někdo nějakou povědomost...Dík Fido

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 kontakty jsou kvuli dvoum teplotam pri kterych se maji vetraky sepnout na nizsi a pak na vyssi rychlost. Nebo taky - ale to jsem na vlasni oci nevidel - kvuli sepnuti jednoho a pak obou vetraku. Jinak na jednom kontaktu je plus (aspon myslim) a s tim je potreba spojit jeden nebo druhy zbyvajici kontakt. Takhle lze take nouzove chladit kdyz odejde tenhle snimac behem jizdy, staci vzit kus dratu a v konektoru ty kontakty propojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...