Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní repro do plata 406


xOndra

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně instalace repro do zadního plata do 406..

Vejdou se tam Helix Blue 6 ( pod platem je ten plech) při využití orig. plata??

Je nutné plato vyztužit?

A hlavně jakpak se to plato sundavá :)) ??

díky moc, Ondra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradim ti ohledne toho plata, to jsem nedavno sundaval a vymenoval za plato s roletkou.

Takze zacnes tim ze povolis dve matky kteryma je prisroubovanej zadni sedak, ty srouby jsou zepredu ( jakoby pod kolenama ) na kazdy strane jeden a je na nich gumova cepicka. Pote vyvleknes z tech sroubu ty dva plechy kteryma drzi ten sedak, uprostred kazdyho mista na sezeni ( presne pod zadkem ) je to narazeno na dvou takovych spuntech, takze musis trochu zabrat a trhnout celym sedakem smerem nahoru . Jakmile ho vyndas ven z auta, povolis srouby tech dvou calouneni co jsou hned u dveri, ke sroubum se dostanes zespoda asi v prostredku toho calouneni, jsou prisroubovany do boku.PO vysroubovani calouneni vyhaknes smerem nahoru a vyhodis z auta ;) Ted musis povolit srouby pasu, mozna budou lehce zatuhly, chce to dobrou racnu.Kdyz mas povoleno, sklopis sedacky, vytahnes ty tri plastovy cudliky ktery drzi zadni plato, pokud mas odkladaci skrinku, jeden cudlik je jeset uvnitr. Pasy provleces tak ze ty plasty kteryma prochazi jdou vycvaknout, sundat z pasu a dirou v tom platu uz ten pas protahnes.Montaz je opacnym zpusobem, je treba dat bacha na pretocenej pas ;) To je asi vsechno, jinak myslim ze repraky jsou opreny primo o plech a je pod nima dost velka dira, tak ze by se mohly vejit, i kdyz nevim jak vypada ten typ kterej tam chces dat. Zkus a uvidis :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Helixy 6 do plata 406 jsem daval pred necelym mesicem. Vubec jsem nesundaval plato,a myslel jsem si ze ho sundam ale najednou jsem zjistil ze v plate tam v tech ovalnych vanickach tvrda cas plata neni a je tam tvrdy filc (pripraven pro ovaly). Vzal jsem elektrikarsky nuz (nevim jestli je elektrikarsky ale takovy jak posouvas a lames noziky,obycejnym nozem to slo spatne - pozor neubliz si, musis hodne tlacit ten filc je tvrdy tak nektere noziky prasknou). Udelal jsem mensi diru v prostredku udelal kruh a filc jsem rukou vyndal a pak jsem vystredil ten kruh tak aby kdyz vlozim repra nezasahoval magnet do plechu vespod, vystred to poradne, pasujou tam jen tak tak i s mrizkama. Snad by se ani nedotkli plechu kdybys to nevystredil protoze plato je tluste (snad 2 cm).Pak jsem vlozil repra, sroubky sroubujes do filcu, tak jsem radeji repra po krajich prilepil jeste k filcu a drzi suprove a hrajou jeste lepe.Plato nemem a podle me ho ani nemusis vyndavat, je to zbytecne usetris si praci, a nekdy ho tam nedas jak bylo a klepe.Ma parce na 1 hodinu. Pezotaci to vymakli ale priste bych tam zkusil dat ovaly, je to na ne pripraveny. Cau

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...