Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jakou banku?


Hasis

Recommended Posts

Existují klasické pobočky, "mini" pobočky a "mikro" stánky. Rozdíl mezi tím snad není třeba vysvětlovat. Každý si vybere to své ;) 
A "zdarma" -  už to, že dáváte bance své peníze je dost. Ještě, aby za to chtěla zaplatit ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy. Ještě jsem neuvedl že podnikatelský účet mám, ten je hlavní, a tento bude soukromý a spořící, takže tam nebude velký měsíční obrat. Z toho vyplývá, že se z něho moc platit nebude, peníze tam pošlu, a návštěvnost pobočky bude minimální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak hledej neco ING a dalsi internetove sporici ucty. TO ING je jen priklad, uroceni tam je uz kulovy hovno a to zacinali na 3,5% :D

@MJSytic banku naopak vklady stoji prachy, kdyz uz, a druha vec, tak je nejaka garance do 100 000EUR na uctech. to pojisteni zdarma neni. Nebudu obhajovat banky, ani zadne debilni poplatky, ale v obchode nic neni zadarmo, to se jen rika kafkam....

ani nevim, jak bych reagoval, kdyby mi klient rekl, nic vam platit nebudu, muzete byt rad, ze jsem si u vas ty revize objednal :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každý byznys je o něčem jiném. Banka tvoje prachy použije na kšeft. A tím vydělá. Není nutný, aby ti ještě něco účtovala ... 
Taky nekupuješ zbytečně drahý díly. Taky si tě příště neobjednají, když jim někdo ty revize sfoukne levněji. Atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Scratch napsal:

tak pak hledej neco ING a dalsi internetove sporici ucty. TO ING je jen priklad, uroceni tam je uz kulovy hovno a to zacinali na 3,5% :D

Ani mi nemluv ty vole ted nabizej nejakou "akci" (haha) ze kdyz nekoho doporucis a on se registruje ziska na prvni 3 mesice urok 1 slovy JEDNO procento ... Ani se nechci ptat kolik procent mam ja na tech par tisic co tam mam .. je to nekde nejspis mezi 0 a 1 :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, MJSytic napsal:

Každý byznys je o něčem jiném. Banka tvoje prachy použije na kšeft. A tím vydělá. Není nutný, aby ti ještě něco účtovala ... 
Taky nekupuješ zbytečně drahý díly. Taky si tě příště neobjednají, když jim někdo ty revize sfoukne levněji. Atd. 

levneji, neni zadarmo...... to pletes hrusky s jablkama.....

vis kolik je treba u cesky ulozeno? Kdyby s tim vsim mohla obchodovat, vis co by to bylo za byznysy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Scratch to nemá cenu. Snad každý dospělý chápe marketingová hesla typu "zadarmo". Je to prostě bez zbytečných poplatků, které některé jiné banky mají ...
A ty víš, jaký byznysy to jsou? Já právě jo... Erste ví, proč si pochvalovat ČS, která celý ten kšeft živí ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, MJSytic napsal:

@Scratch to nemá cenu. Snad každý dospělý chápe marketingová hesla typu "zadarmo". Je to prostě bez zbytečných poplatků, které některé jiné banky mají ...
A ty víš, jaký byznysy to jsou? Já právě jo... Erste ví, proč si pochvalovat ČS, která celý ten kšeft živí ;) 

tak to vime, ze vykladni skrini ERSTE je ČS. to jsem ani nemusel byt zamestnanec, staci to trosku sledovat :)

proto jsem do toho tenkrat i sel, ale zpusob jednani a dalsi veci me solidne odradily :D

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, StibTo napsal:

Ani mi nemluv ty vole ted nabizej nejakou "akci" (haha) ze kdyz nekoho doporucis a on se registruje ziska na prvni 3 mesice urok 1 slovy JEDNO procento ... Ani se nechci ptat kolik procent mam ja na tech par tisic co tam mam .. je to nekde nejspis mezi 0 a 1 :roll

A kolik bys cekal kdyz na hypoteky se jeste nedavno davalo 1.5% ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, MJSytic napsal:

@Scratch to nemá cenu. Snad každý dospělý chápe marketingová hesla typu "zadarmo". Je to prostě bez zbytečných poplatků, které některé jiné banky mají ...
A ty víš, jaký byznysy to jsou? Já právě jo... Erste ví, proč si pochvalovat ČS, která celý ten kšeft živí ;) 

Taky jsem se parkrat dival po alternative k CS a pokazde me neco odradilo, takze jsme to pred par lety vyresili casove neomezenym zrusenim poplatku u CS a je klid ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vvitty napsal:

Taky jsem se parkrat dival po alternative k CS a pokazde me neco odradilo, takze jsme to pred par lety vyresili casove neomezenym zrusenim poplatku u CS a je klid ;-)

Ano, kdo není líný, tak si to tam vyřídí... Je to jako u MT. Někdo ho má zadarmo, někdo platí směšnou částku a někdo platí, jak mourovatej. Každý svého štěstí strůjcem ;)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...