Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hudební koutek


Netopýrka

Recommended Posts

.... tak, Pežoťáčci....

...právě jsem se mírně pasovala na místní DJ-womanku.... a zakládám vlákno, kam mi budete linkovat, co hezkého posloucháte .... ;)

Já právě ulétám na křídlech téhle písničky, prostě nádhera!

Jordin Sparks feat. Chris Brown

No_Air

Až budete prosím linkovat, tak prosím zachovat určitou přehlednost:

Před linkem uveďte název a interpreta...a prosím o zvážení množství linků, když sem hodíte dvacet odkazů, navíc bez označení, moc lidí to asi nezaujme.... trocha štábní kultury, jo? ;)

:mrk ...jsem zvědavá na hudební vkus místních domorodců ....

Yours Wampýrka

[upravil dne 1/6/08 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kabát, Landa. (bez linků, ty znáte)

Metallica (bez linku, tu znáte taky), Hammerfall (třeba tahle: http://www.youtube.com/watch?v=S1M8uDnFSj4), Stratovarius (třeba

)

Občas rád poslechnu kvalitní klasickou hudbu, nebo i popík, ale musí to mít jiskru. Nedávno jsem objevil tuhle, a to je pecka největší :)http://www.youtube.com/watch?v=XRm9DYj9JK4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslouchal jsem county, folk, pak jsem se stal typickým posluchačem rádií (F1, Impuls) - vcelku můžu říct, že zkousnu hodně (krom Evy & Vaška, metalu a techna)

Jinak můj velký oblíbenec je Vlasta Redl a AG Flek, můžu i Nohavicu, Dobeše nebo třeba Vláďu Mertu.

Ze zahraničních se mi líbí třeba Mike Oldfield, Jean Michel Jarré, Dire Strats nebo Suzi Quatro

[upravil dne 1/6/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

C-LEBRITY novej song od QUEEN + PAUL ROGERS z roku 2008 ... vyjde ofiko teprve v září s novým albem ...

ALL THE YOUNG DUDES v originále od MOTT THE HOPLE ... 1972, tady je to s Rogerem Taylorem za bubnama od QUEENů na Tribuťáku, když zemřel v roce 1993 nej kytarista (amatér) Mick Ronson ... R.I.P

od Freddieho Mercuryho

IMAGINE od QUEEN z Hyde Parku 2006 s Paulem Rogersem ... lepší, jak origoš:P

DANCING IN THE STREETS z 1985 zoufalý, leč fajnový remake songu od BOWIEHO a JAGERA

ZIGGY STARDUST od BOWIEHO z 1973 LIVE s Mickem Ronsonem za Kytarou :mrk

WE ARE THE CHAMPIONS LIVE z posledního turné QUEENů z 1986 ve Webley

LIAR LIVE záznam od QUEENů z Hammersmith Odeon 1975 ... ještě počátky hudební legendy ...

AVE MARIA od MILVY ... nej verze, co EXISTUJE:roker

od CHUMBAWAMBA ...

od DIVOKÝHO BILLA ... v tý době ještě nekomerční a hodně dobrý kapely (rok 2000) ... budiž jejich muzikantskýmu nekomerčnímu umu země lehká :nevim

od BARRYho WHITEa

IT´S A BEUATIFUL DAY od flašinetářů z U2:P

Total Eclipse of The Heart od vykopávky BONNIE TYLER ... ale svýho času jsem ji docela mohl ... blééé :D

PERFECT DAY od LOU REEDA (kde si zaexhibujou i jiný zpěváci)

KASHMIR od LED ZEPPELIN žel bez videa ...

HEY JOE od JIMIHO HENDRIXE ... fakt škoda, že rockeři tak smažili, že tu nemohli zůstat dýl ... :nevim

A spoustu dalších, ale na to tu není prostor ...;)

[upravil dne 1/6/2008 Neon]

[upravil dne 1/6/2008 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...