Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nebyl to nekdo z vas?


Scud_storM

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Nechápu co jako je špatně ???

Pokud je to v Německu, tak je rychlost povolená, řidič nikoho neohrožoval ani neomezoval .............

no já bych s tebou nesouhlasil,že neohrožoval,taková jízda ohrožuje všechny účastníky,ty si myslíš,že v tom pravém pruhu jeli všechno dědové v klobouku,včetně té Audiny,jenže ti měli rozum

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jan 406 1.8i

Původně zaslal: Medvěd

Nechápu co jako je špatně ???

Pokud je to v Německu, tak je rychlost povolená, řidič nikoho neohrožoval ani neomezoval .............

no já bych s tebou nesouhlasil,že neohrožoval,taková jízda ohrožuje všechny účastníky,ty si myslíš,že v tom pravém pruhu jeli všechno dědové v klobouku,včetně té Audiny,jenže ti měli rozum

Debata nemá smysl, Ty máš svůj názor, já taky a argumentama se tlouct nebudeme.

Snad jen .............

15 let jsem jezdil s dodávkou 400 - 500 km denně a rychlost 170 na české dálnici byla pro mě zcela běžnou (s jízdou dle rychlostních limitů bych si totiž nevydělal ani na slanou vodu). Za těch 15 let jsem tedy natočil hóóódně km a BEZ ZTRÁTY KYTIČKY (tzn. bez nehody a to zaviněné i nezaviněné). Ono totiž i spěchat se musí umět a rychlá jízda je hlavně o předvídání a přemýšlení, co ti auto před Tebou všechno může provést - prostě je potřeba umět správně vyhodnotit situace na silnici a mít vždycky auto pod kontrolou. Bazírování na rychlosti je hrozně důležité hlavně pro policajty, protože měření rychlosti je činnost, kterou zvládne i cvičená opička - bohužel se tahle mediální masírka přenesla i na některé řidiče.

Znovu zdůrazňuju, ten kluk ve 406ce NIKOHO neohrožoval a pokud to bylo v Německu, tak se ani nedopustil žádného přestupku - tak proč mu zabavovat auto a zavírat ho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nevidim nic spatneho, naopak. Mam to za caru 20km a clovek se tam s autickem opravdu skvele projede. Taky kde jinde si vyzkouset maximalku. Taky si myslim, ze pan v A4 ne nestihal, ale proste ho vychovane pustil. Je to tam uplne o jinem premysleni tech ridicu a nejak si tam nepotrebujou nic dokazovat. Zvlast v Bavorsku dostanou 18lety kluci k narozeninam nove bawo apod, takze jsou tam vsichni vyradeni vic nez dost a za kazdou cenu nemusi bejt nekde prvni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...