Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nečitelný displej


Araya

Recommended Posts

Ten původní začal proužkovat už když byl trošku teplý. Dnes mi auto stálo před barákem a slunce v poledne svítilo přímo na displej. Vyrábí ho jiný výrobce - Johnson Controls, který dělá displeje i pro jiné značky do prvovýroby. Původní byl značky Borg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: AnotherOne

Tu prúžkovanie sa bude časom zhoršovať?

Neviem ci som vynimka, ale ja s displejom nemam ziadny problem a moze byt teplo ako chce:myslim

Kolik máš rok výroby????? bud jsi už měl displej který to nedělá a nebo ti už to puvodní majitel(pokud jim nejsi) už nechal v záruce vyměnit.....byly to chyby prvních modelů 407

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: AnotherOne

Tu prúžkovanie sa bude časom zhoršovať?

Neviem ci som vynimka, ale ja s displejom nemam ziadny problem a moze byt teplo ako chce:myslim

Kolik máš rok výroby????? bud jsi už měl displej který to nedělá a nebo ti už to puvodní majitel(pokud jim nejsi) už nechal v záruce vyměnit.....byly to chyby prvních modelů 407

Mam 4/2005. Asi to predchadzajuci majitel dal vymenit. Chvala bohu :). Ja mam navigaciu s tym velkym farebnym displejom. Ani nechcem vediet jeho cenu:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: AnotherOne

Tu prúžkovanie sa bude časom zhoršovať?

Neviem ci som vynimka, ale ja s displejom nemam ziadny problem a moze byt teplo ako chce:myslim

Alebo si si to len nevšimol, u mňa sa to prejavuje striedaním takých svetlých a tmavých miest.

post-0-14109601103105_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, vážení. Myslím, že se bavíme o displeji nad radiem. Ten uprostřed budíků mi chodí dobře. O barevném displeji jsem nikdy neslyšel, že by byl nečitelný. Podle toho jak se tady bavíme, tak to vypadá na vadnou serii v letech 2004-05. Jinak jsem na tom novém displeji zjistil, že nejde nastavit jazyk jako na tom starém. Pouze přes diagnostiku. Ten starý začínal proužkovat při mírném ohřátí a jakmile se pořádně ohřál tak tam byly černé mapy. Asi to byla vlastnost těchto displejů. Mám známého, který má 307SW a má tentýž problém. Asi to bylo ve výrobci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To AnotherOne - Možná by mohl být problém v podsvícení displeje. Buď vadná LEDka(žárovky tam asi nebudou) anebo by mohl být displej znečištěný prachem. Mám zkušenosti s LCD obrazovkama, pokud jsou tam nějaké netěsnosti, tak díky statice to udělá úplné mapy a jas není stejný na celé ploše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: petertn1

Původně zaslal: AnotherOne

Tu prúžkovanie sa bude časom zhoršovať?

Neviem ci som vynimka, ale ja s displejom nemam ziadny problem a moze byt teplo ako chce:myslim

Kolik máš rok výroby????? bud jsi už měl displej který to nedělá a nebo ti už to puvodní majitel(pokud jim nejsi) už nechal v záruce vyměnit.....byly to chyby prvních modelů 407

Mam 4/2005. Asi to predchadzajuci majitel dal vymenit. Chvala bohu :). Ja mam navigaciu s tym velkym farebnym displejom. Ani nechcem vediet jeho cenu:grr

24000,- a výše podle druhu....ale myslím že to ty displeje s navigací nedělaly jen ty malé.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: petertn1

Aha, asi sme sa nepochopili. Vy myslite ten maly displej (moja chyba, neprecital som si cele vlakno..). No s tym tiez nemam problemy (nastastie).

Ne ne my se tu bavíme právě o displeji nad rádiem aspon mě to docela blbne a ten displej mezi budíkama mi dělá to samé so Anotherovi ale to já neřeším to je fakt málo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně,celou dobu řešíme ten nad rádiem.Mezi budíkama je perfektní,žádný náznak nějakého proužkování,takže to spolu určitě nesouvisí.Pro Petertn1:Ta velká barevná obrazovka s navigací by měla stát asi kolem 60000,- a dobrá zpráva je,že se nekazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Araya

Jasně,celou dobu řešíme ten nad rádiem.Mezi budíkama je perfektní,žádný náznak nějakého proužkování,takže to spolu určitě nesouvisí.Pro Petertn1:Ta velká barevná obrazovka s navigací by měla stát asi kolem 60000,- a dobrá zpráva je,že se nekazí.

Prečo by to nemalo spolu súvisieť. Je to rovnaký typ displeja, rovnaká chyba za rovnakých podmienok. Mne zas funguje perfektne ten nad rádiom, Premovi ani jeden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Původně zaslal: Araya

Jasně,celou dobu řešíme ten nad rádiem.Mezi budíkama je perfektní,žádný náznak nějakého proužkování,takže to spolu určitě nesouvisí.Pro Petertn1:Ta velká barevná obrazovka s navigací by měla stát asi kolem 60000,- a dobrá zpráva je,že se nekazí.

Prečo by to nemalo spolu súvisieť. Je to rovnaký typ displeja, rovnaká chyba za rovnakých podmienok. Mne zas funguje perfektne ten nad rádiom, Premovi ani jeden.

Ano ten malý mezi budíkama mi dělá skoro to samé co tobě ale to mě netrápí....jak už jsem psal je to fakt málo,jen ten malý nad rádiem je fakt při velkém teple v autě masakr ale po 10 min. zaplé klimy to je zase vše ok......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...