Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nečitelný displej


Araya

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

Mam rardo rt3 a displey na 6pin ale iba ten maly. Vsak bohuzial uz nefunguje tak ako ma.

Chcem sa spytat mozem si na toto radio kupit aj velky displej ak ano aky a ci treba nieco prepajkovat?

Dalsia otazka mam aj radio rd4 n2 aj druhy displej ale ten ma 12 pin. Na rd 4 nejake piny tam niesu ako na rt3

Ako by som to prepajkoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělej nějaké fotky těch zadků u rádia. Na velký lcd, potřebuješ aby rádio mělo optický výstup. Jinak u toho 6 pinu ti stačí zapojit na ten 12 pin, jen (kostru) + (can-) + (can+)  

Upraveno uživatelem Votary.69
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam měl těch drátů 5, vůbec nevím kam ty dva vedou, je možné že k mikrofonu. Zapojil jsem jen ty tři a ty dva jsem tam nechal ležet. Funguje komplet vše.

Upraveno uživatelem Votary.69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Sranda dal som to takto 10 can - , 13 can +, 16 kostra, 12 + (12v)

Dam tam radio rd4 n2 tak vsetko funguje len tak cosi pipa akokeby cuvaci senzor ale ziadne senzory nemam, a co je informacny displej pri budikoch tak ten blika 

Dam radio rt3 tak nejde nic, akoze radio hra ale nejde ovladanie na displeji nespolupracuje to spolu.

Vie mi niekto poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, 

Řeším jako asi většina problém s displayem auto mám už 10 let tak už bylo nejspíš na čase :D  Na ali jsem našel spoustu alternativ a tak přemýšlím jak autu trochu přilepšit na výbavě. Aktuálně standardní RD4 radio,   dvouzonová clima. Žádné velké změny neplánují takže složitě řešit rádio s navi se mi nechce, ale na ali jsem našel RD4 podporující  bluetooth a USB tak se chci zeptat zda by to byl problém dodělat a co bych následně musel řešit pokud má někdo zkušenost. 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Dobrý den již několik kousků jsem měnil. Jde vyměnit jak audio, tak velký barevný LCD, Uděláno již x 407 a dnes jsem prvně dělal i 607R. Dokážu to jak zapojit, tak i spárovat. U 407 je to sranda na dvě hodiny, u 607 je to sraní na 4 hodiny.

Lidé většinou ty rádia s optikou kupují kolem 1500 + ten velký LCD i s rámečkem kolem 2000,- Kč. Litr až dva si beru za práci, litr za párování. Celkem tedy kolem 6500,- komplet a je to pak originál a ne nějaká Čína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Ahoj

Mám dotaz na havní displej u 407sw rok 2004. Jde o středový displej bez navigace. Při přepnutí světel z denního svícení zhasne. Když přepnu zpět tak se rosvítí.

Čím by to mohlo být? V nastavení jsem nic nenašel tek nevím jesli jde o nějakou závadu.

Díky za radu Milda 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky jí tušil, že to bude nějaká blbost. 😎 Hned jsem běžel do garáže... 😀 Já totiž nuloval minulý týden servisní interval po oleji a tak jsem to při tom asi ztlumil. Hezký večer.

Upraveno uživatelem brixtr
necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

ja si první displej menil v origo servise,stal pred 10lety 7 tis i s praci.Po 6 letech i ten odesel.V origu servise chteli asi 12 tis.Sem jim potukl na čelo a nechal si to opravit u kluků tady vedle v dílně,naletovali nový na stavajíci pouzdro a k nepoznaní od originálu.Tot má zkušenost.Z číny mi nesel dát,protože mam RT3 s malým displejem.Mám origo barvu a už 3 rokem uplně v cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...