Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

obchvat


snow

Recommended Posts

Původně zaslal: Matthes

Původně zaslal: buml

Boze, proc koukas na seznamacky mapy, ktery maj fotopodklady stary nekolik let:bojim

Pokud chces alespon trochu cerstvejsi, tak musis do zahranici nase servery na fotomapy hazej tezkej bobek. Podivej se preba na google ten ma Prahu o hodne cerstvejsi;)

Ale oni to maj na seznamu zakresleny jak to bude vypadat (normalni mapy ne foto ...).

Odkaz

tak to se omlouvam, ja myslel, ze se ti jedna o stav na fotomapach

EDIT > co se tyka zakresleni, tak to je pokud se nepletu podle puvodniho planu, ale melo by tam bejt nekolik zmen, ktery se snad teprv doschvalovavaj, ale uz stavej

[upravil dne 25/5/08 buml]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: RychJ-1

Původně zaslal: Pe.Tr

už aby teb obchvat byl a nejlepe kompletní

Tak tak...Je to děs...:bacha

Měl být už před 10 lety a to už bylo pozdě...

reknu jednu vec. asi 15 let je uz projekt na obchvat Ceskle Lipy, ktery ma zacinat u Noveho Boru. V BOru je takova idiotska krizovazka, ktera se pred mesicem konecne zacala rekonstruovat. JA jne cekma ze navazou i tim, ze zacnou stavet obchvat, protoze to uz vazne chce....

BTW, rekonstrukce krizovatky me uz stala predni okno na bawci... je tot ady hrozne rozhrabane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

tak to se omlouvam, ja myslel, ze se ti jedna o stav na fotomapach

EDIT > co se tyka zakresleni, tak to je pokud se nepletu podle puvodniho planu, ale melo by tam bejt nekolik zmen, ktery se snad teprv doschvalovavaj, ale uz stavej

[upravil dne 25/5/08 buml]

No v pohode, kazdopadne jsem v ocekavani jesi spatrime ty plany ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee... nepotesim te... nekdy v listopadu co jsem se informoval :bacha

Ale mistni to radsi objizdehji spodem, pres tu druhou krizovatku na skalici, bo je to lepsi a clovek nema strach o auto.

Jo, to vis, kdyz vyferujou 30 - 40 cisel asfaltu....

Ä maji tady byt dva kruhace, tak jsem zvedav co vymysli...

Hele, a kdyz uz jsi tu byl, mel jsi se stavit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se ale jelikož se chystáme na betonáž mostovky, tak se domů vracím až v noci.A proto jsem nemělnáladu na nic jiného než se najíst vysprchovat a jít spát.Z tohoto důvodu jsem nemohl dodat fotografije které jsem zde slíbil.Vše napravím zítra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou plánky super - oproti tomu co je na www.dalnice.com. Z tohohle by mohlo bejt relativně něco poznat - akorát by to chtělo vidět buď naživo, nebo ve vyšším rozlišení.

Vypadá to tu na hodně megalomanskou stavbu, tak sem zvědavej co za paskvil z toho po tom množství úsilí nakonec vypadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snow

Ne spustí se to bednění.Je totiž postavený PERI lešení.betonuje se to rovnou na pilíře.Při hmotnosti toho dílu by to jinak nešlo.Armatura váží asi 12 tun a betonu je tam 600 kubických metrů.

Ok, dik za info, je to fakt mega stavba. Vzdycky cumim o kolik ste pokrocili :D Jinak doufam ze ten sjezd ze strakonicky na Zbraslav predelate, ted je to fakt hrozna sikana :nevim A stejne tak najezd na strakonickou ze Zbraslavi, jednou tam kamos malem jel furt rovne, jak to bylo driv - s veteranem malem narazil do tech betonovych zatarasu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...