Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače 405


Davy

Recommended Posts

Nic si z toho nedělej, když jsem sháněl nové stěrače, tak jsem taky narazil jen na typ pro starý model. Nakonec jsem je koupil a pasují. Jsou sice delší než ty co jsem tam měl původně (kdoví co to bylo za mrchy, zda vůbec origo), ale pokryjí celé čelní sklo. Jen jsem musel troškupootočit rameno na tisícihranu aby při dolní poloze byl stěrač níž a ten u spolujezdce musel lehce ohnout aby kopíroval sklo i v místě ohybu, ale jinak v pohodě.

Když si s tím trošku pohraješ, tak není žádný problém.

Jen jestli Ti můžu radit, nech si koncovky co se nasazují na rameno z těch starých, u těch nových jsou ty koncovky trošku jiné a může se stát, že Ti bude stěrač přesahovat až na střechu. jak říkám, chce si s tím trošku pohrát a vyzkoušet, ale není v tom problém.

:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V jednom ze starších příspěvku v diskuzi jsem našel odpověď od Mašinky ve které píše, že je to stejné.

Mě akorát připadlo divný, že ostatní značky tam měli roky výroby novej i starejch modelů aut a PEUGEOT tam byl pouze starej. :(

No nic půjdu do toho.

Nějaká rada na koupi, by nebyla?

[Editován dne 12/2/04 Davy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...