Jump to content
Sign in to follow this  
michal 206

HF na N3610i - jen orignál

Recommended Posts

ahoj lidicky, koupil jsme si k telefonu bluetooth. trvalo mi to dlouho. cekal jsem az cena klesne pod 3 tisice. koupil jsme si ho v listopadu. male pkene, prakticke. ovsem ovej. bylo tak male, ze kdyz jsem ho ztratil/bylo mi zcizeno(?) ani jsme to nepostrehl. za jizdy telefonovat uz nechci, tak jsem se rozhodl pro koupi pevne hf sady. nemate nahodou nekdo pristup bud k lehce jete nebo nove za dobry peniz? zatim nejnizsi nabidku mam za 3200 kc s dph za original s krabici a papirama. da se sehnat levneji? co myslite? diky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslím, že ta cena je dobrá. Já tam mám taky originál (kupovanou novou před moc moc rokama - ještě k 5110 - stála skoro 10.000,-), pořád funguje, pořád vypadá jak nová a nedám na to dopustit (už ji máme ve třetím autě).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Venca

Tak na 6310i HF sadu mám - dokonce si zhruba pamatuji jak byla zapojená. Je vyndaná z Megana r.v. 02, takže by měla být max. 2 roky stará. Pokud bys měl zájem, nebo někdo jiný, nechám ji za talíř. Nemám krabici ani papíry. Mám sice taky 6310i, ale nějak není čas ani nálady jí bastlit do mého dělňase. Taky už jsem si zvyk na HF rameno-ucho.:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×