Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Rychla pujcka


susta

Recommended Posts

Původně zaslal: susta

Zdarec mate nekdo zkusenosti s nekterou rychlou pujckou co nabizeji v TV? potreboval bych nutne ted penize a sem v nove praci tak mi banka da pujcku az za dva mesice. poradite mi nekdo? diky :myslim

tak cetelem nebo homecredit jsou celkem velke renomovane uverove spolecnosti, ktere ti financni prostredky jiste radi pujci, ale priprav se ze to zaplatis !! ... pred ctyrma rokama jsem vyuzil kreditku jedne z tech spolecnosti a slo o mizernejch 30 000,- Kč, mno a v zari ji konecne doplatim, tedy 48*1200=57 600,- Kč .....

LICHVARI jsou to, nic jinyho .. banky taky smrdi lichvou, ale ne tak brutalni jako tyhlety .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: susta

Zdarec mate nekdo zkusenosti s nekterou rychlou pujckou co nabizeji v TV? potreboval bych nutne ted penize a sem v nove praci tak mi banka da pujcku az za dva mesice. poradite mi nekdo? diky :myslim

tak cetelem nebo homecredit jsou celkem velke renomovane uverove spolecnosti, ktere ti financni prostredky jiste radi pujci, ale priprav se ze to zaplatis !! ... pred ctyrma rokama jsem vyuzil kreditku jedne z tech spolecnosti a slo o mizernejch 30 000,- Kč, mno a v zari ji konecne doplatim, tedy 48*1200=57 600,- Kč .....

LICHVARI jsou to, nic jinyho .. banky taky smrdi lichvou, ale ne tak brutalni jako tyhlety .....

tak to je hruby no :o divam se ted na http://www.cofidis.cz ale kdo vi co je za tim schovany :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Nejlepší půjčka je žádná půjčka.

Zatím jsem ji nemusel použít a doufám, že to tak ještě chvíli zůstane (ťuk, ťuk).

Susta-> nevím jak moc je to realizovatelný, ale co nějaký známí?:myslim

Možná by to bylo lepší než od banky či nějaké spol. zabývající se tím.

to je prave ono, scoringovej system banky ma daleko prisnejsi kriteria pro poskytnuti ci neposkytnuti pujcky a pracovni smlouva s jeste mokrym podpisem nema zrovna 2x hodne kladnych bodu ...:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: susta

Původně zaslal: bure_406

Původně zaslal: susta

Zdarec mate nekdo zkusenosti s nekterou rychlou pujckou co nabizeji v TV? potreboval bych nutne ted penize a sem v nove praci tak mi banka da pujcku az za dva mesice. poradite mi nekdo? diky :myslim

tak cetelem nebo homecredit jsou celkem velke renomovane uverove spolecnosti, ktere ti financni prostredky jiste radi pujci, ale priprav se ze to zaplatis !! ... pred ctyrma rokama jsem vyuzil kreditku jedne z tech spolecnosti a slo o mizernejch 30 000,- Kč, mno a v zari ji konecne doplatim, tedy 48*1200=57 600,- Kč .....

LICHVARI jsou to, nic jinyho .. banky taky smrdi lichvou, ale ne tak brutalni jako tyhlety .....

tak to je hruby no :o divam se ted na http://www.cofidis.cz ale kdo vi co je za tim schovany :bacha

mno hruby to je, ale byl jsem tehdy ve srabu a honil prachy kde to slo, bohuzel nebyla another way, jinak bych ji vyuzil, ale jeste 4mesice a bude klid !!!! :D .. cofidis je podobna pakaz jako cetelem, ale porad lepsi si pujcit od nich nez od lichvare na rohu ulice, protoze ve srovnani s jeho urokem i tyhlety pujcujou v podstate zadarmo :D:D:D:D

[upravil dne 21.5.2008 bure_406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si půjčil 10k od cetelemu s splácel jsem to jako pitomec litr každej měsíc a pořád litr a litrem....nekonečný, přeplatil jsem asi necelou dvojku. Radím rodiče, kamarádi atd... raděj takovou půjčku nebrat, podle mně je to stavěný přesně pro lidi, kteří chtějí půjčit \"pár\" švestek a budou splácet pro ně výhodnou malou splátku ( ale svinsky dlouho )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...