Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Montáž prahov


Tomasi1

Recommended Posts

Zdravíčko...chcem sa poinformovať ohľadom montáže prahov na moju 206ku. Idem objednať také decentnejšie, ktoré sú vraj v príprave priamo na striekanie, no neviem ako sa upevňujú a či ich striekať priamo po nasadení alebo najprv strieknuť, potom nasadiť..poradte ak viete..dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi od toho, ze ako ich budes nasadzovat... resp. akym sposobom budu uchytene...

Ked budu odmontovatelne, tak sa striekaju predtym... ked budu napevno, tak potom...

Ja som moje sroboval+lepil... drzia ako prikovane :D

ja som to vsak robil kvoli tomu, ze nemam prechodovu ciaru medzi prahom a autom... ta je zagitovana a nastriekana.... vtomto pripade ale bolo nutne striekat cely bok auta, kedze tam nesmej byt prechod....

Ale povacsinou staci lepit spravnym lepidlom a nastriekat len samotne prahy :papa

PS: a to ze su v priprave na striekanie znamena len tolko, ze je nanich nieco ako zakladovka.... :D ale stym si aj tak nic velmi nevyhral, kedze lakyrnik nato natiahne aj tak zakladovku svoju

[upravil dne 20/5/08 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počkaj počkaj...takže ty vravíš, že by som teoreticky nemusel ani vrtať..že stačí lepidlo???...ak áno, porad aké si dával...no a s tou základnou...bude mi to robiť kamoš..tak predpokladám, že ak tam základ bude, tak bude striekať rovno metalízu...hádam tým nič nezkazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zaklad sa strieka stale... lebo treba cosi dohladit, atd... taku robotu bez toho by som nechcel...

Ja som pouzil lepidlo Emfi PU40 .... toto je vhodne aj na lakovanie (chyti nan farba) ... ale pocitaj, ze to neni sekundove lepidlo ale schnie to cca 24hod...

A ako som uz hovoril, ja som pouzil aj sroby... niektory nepouzivaju a len lepia... zalezi asi podla toho nakolko prahy pasuju a ci netreba niekde nieco \"pritiahnut\"

[upravil dne 21/5/08 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...