Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Imobilizér


Guest MMMMM

Recommended Posts

Používáte nekdo imobilizer na 406.Zajímalo by me jaky je rozdil(viz el. manual doc)mezi odblokovani imobilizeru na dalkovem ovladaci s vysokou citlivosti a programovani systemu na automaticky rezim. Kdyz otevru auto dalkovym ovladacem,mohu do minuty nastartovat bez imobilizeru,pak se imobilizer zakoduje. Po minute v druhe poloze zmacknu na klicku prvni tlacitko a imobilizer se odkoduje.Nemusím tedy mačkat kod na klávesnici.Jde to ale i jinak? Proste kdyz otevru auto dalkovym ovladacem,auto se mi proste za žádný čas nezakoduje. Je to ta prvni moznost pouzitim dalkoveho ovladace s vysokou citlivosti?Víte to nekdo.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Programování systému na automatický režim.

1- Otočte klíčem

2- Vložte vlastní kód (potvrzeno zelenou kontrolkou)

3- Během deseti vteřin stiskněte C1C, operce potvrzena čtverým bliknutím zelené kontrolky a čtyřmi pípnutími. Systém je naprogramován na automatický režim.

Obsluha systému v automatickém režimu.

- Odemkněte dveře dálkovým ovladačem.

- Můžete nastartovat.

Motor nastartujte do uplynutí jedné minuty od odemčení dveří dálkovým ovladačem.

Po uplynutí této doby musíte vložit vlastní kód.

Toto je postup z manuálu. Nic jiného tam není. Já mám jen infra, takže musím ?ukat kód.

:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu ale tukat kod nemusis po minute staci kdyz v druhe poloze klicku zmacknes na klicku prvni tlacitko a imobilizer se ti odblokuje(alespon me to jde). Ale v manualu je jeste toto a to jsem chtel vedet jaky je v tom rozdil.

Potvrzení při použití tlačítek na dálkovém ovladači s vysokou citlivostí:

1.Otočte klíčem v zapalování.

2.Vložte vlastní kód (potvrzeno zelenou kontrolkou).

3.Během deseti vteřin stiskněte CC, operace je potvrzena trojitým pípnutím.

Stiskněte jedno tlačítko druhého dálkového ovladače (nebo znovu stiskněte tlačítko na prvním ovladači pokud máte pouze jeden), potvrzeno čtyřmi pípnutími.

Pro ukončení operace stiskněte opět CC, potvrzeno pěti pípnutímí.

Zajima me v cem je rozdil od toho C1C.Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...