Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výměna žárovek - podvícení


petrolinecek

Recommended Posts

Zajímalo by mě, jak se dá rozdělat na 406ce panel, kde je ovládání klimatizace (plně automazické) Je v tom totiž i ovládání ofuku a regulace ventilátoru a přestalo mě tam svítit podsvícení.Zkoušel jsem tam zajet šroubovíkem a zepředu to vyloupnout, ale nešlo mi to :-(Celej panel se mi vymontovávat ale nechce.Stačilo zapojování svorkovnice na rádio. Taky se mi stává, že jak je o \"patro\" výš displej s teplotou, tak se mi občas nerozsvítí, nebo shasne.Je tam špatnekj kontakt, stačí to poklepat.Taky nevím, kde a jak to rozdělat a promáznout nebo přitáhnout :( Poradí někdo?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

nepomuze nic jineho nez kompletni rozebrani, tzn, vyndat radio, pak vyndat displej - ten se jenom vyloupne zapacenim nejakym nozem z boku ( pri te prilezitosti muzes opravit to problikavajici podsviceni ) pak vyloupnout na druhe strane diodu imobilizeru a tim se nahore dostanes ke ctyrem TORX sroubum v kazdem rohu, ty vysroubujes, vytahnes ten horni panel s vypinacema a dostanes se ke sroubum co drzi ten panel ovladani klimatizace, odsroubujes nahore, odsroubujes dole tam co bylo puvodne radio a uz ti nebrani nic vyndat ho ven ;) Preju prijemnou zabavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...