Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Elektrické schéma - 406 ??????


Zbyněk1

Recommended Posts

to Ferry:

dobrej typ na web. Díky

Ale mě by zajímalo jaký mám motor já. V Peugeotu mi píšou XU7JP4. Když jsem to dal hledat na těch strámkách tak mi to napsalo, že je to z 306. Mám něco jako Ty sedan 406 1.8 16V LPG. Taky by se mi velmi hodilo vlastnit zapojení.

Můžeš mi, prosím, poradit? Díky MartinT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj XU7JP4 to je ta nase 1.8 16V ,jestli ji davali do 306 to nevim ,ale kdyz jsem ho po netu hledal ja, tak jsem ho nenasel vubec.

Ted prave koukam na ty stranky a mas pravdu :) je napsanej u 306, ale pokud mas vstrikovani BOSH MP5.1.1 tak to tam neni, schema tohodle vstrikovani mam ja v knizce, nafotil jsem to a posilal na stranky klubu, tak to sleduj az se to objevi na hlavni strance.

To druhy schema u 306 se vstrikovanim Magneti Marelli, to jsem koukal a to asi sedi.Jinak to jsem posilal taky,takze pak si muzes stahnout obe.

Navic tam budou jeste dalsi schemata celyho auta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no byla to velka patracka :) hledal jsem to dost dlouho ale nakonec se podarilo ,este ze ale mam prohlizec, kterej preklada azbukou psany stranky do anglictiny :cool::D Ono vubec ti kluci rusky toho maj hodne na tech svych strankach :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...