Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

skrytý spínač


jarda23

Recommended Posts

našel by se někdo kdo by mi poslal návod jak si udělat skrytý spínač do mý 106...po tom co mi ji borci vykradli i s dokladama a na sidlisti se cim dal tim vic kradou auta bych jim to chtel aspon trosku zneprijemnit...nebo znate nekdo servis v Praze kde by mi to za slusnou cenu nekdo udelal?spis asi budu volit druhou variantu pac me schopnosti sahaji nekam k vymeneni vody do ostrikovacu:cool: DIKY kdyztak:yara_tucek@hotmail.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, no já na svém mám, vpodstatě je jednoduché pokud máš diesla tak přerušíš ( vypínačem ) kabel , který vede na el.magneticky ventilek přívodu nafty do motoru. - má to dobrý efekt vše funguje, startér točí ale motor nenaskočí.

U benzína se přerušuje přívod proudu na klíček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skrytý vypínač je fajn dodělávka a jistě znesnadní kradení. Jde o to, co nebo jaký okruh chceš přerušit a jak se má auto chovat při jeho vypnutí.

Osobně doporučuji takové chování, že se motor na startér točí, ale nenaskočí. Všechno vypadá že je jenom problém s nastartováním.

Bohužel, většinou jde ale o rádio plus osobní věci v autě. S autem ani nikam nechcou jet, pokud to není vyloženě barvou, výbavou a motorem na požadavek objednatele.....

Řekl bych, že v servisu by se s tím nechtěly moc hrát, spíš najít zručného kámoše.

Já jsem si tam namontoval ventil na přívodu paliva. Takže dojezd je 30 m nebo necelých 10 sec chodu motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja na dieslu sem prerusil plusko po klicku takze mi nefunguje ani immobilizer, kterej je napojenej na elmag. ventil. Tak si muze zlodel klidne hrat s immobilizerem a stejne mu to bude prdlajz platny. Jinak si myslim ze tajnej vypinac je to nejlepsi!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U starších dieselů, kde není imobilizér, je sice velmi jednoduché udělat skrytý vypínač a vypínat s ním napětí pro chcípák - ale ještě jednodušší je takovou ochranu vyřadit - stačí na to kus drátu a propojit přímo na +, které je hned vedle. A ten skrytý vypínač už je věc natolik profláklá, že to musí předpokládat snad každý, kdo ta auta krade...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak. Pokud nejak ochranit disela bez imobilizeru, tak třeba skrytým elektroventilaem do palivové soustavy. Problém je snad jen v tom, že i na naftu, která zůstane ve filtru je schopen motor pár desítek metrů najet, takže auto nezůstane na svém místě, ale někde v okolí a na druhou stranu zloděj v takovým případě od auta rychle vysmahne, než aby v prostřed silnice řešil, proč to nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to all: diky za odpovedi...mam ale benzinak s immobilizerem...premyslel jsem o tom preruseni proudu k zapalovani ale prave jsem si rikal ze zdlodeji fakt tak blby nebudou aby na to neprisli....

to rebik: diky, stavim se u vas nebo zavolam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...