Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadne kridlo na P-307


faget1

Recommended Posts

zdar tuningari :D:D:D mam taku dilemu že by som si chcel dat na moju 307 hatchback a teda rozmýšlam či je to velký problem namontovať sam ak ma niekto skusenost s montažou niečoho takehoto na 307 možnoj to nieje niečo tažke kopec veci asom si robil na aute sam a škodovku som celu tunil sam :D:D:D no to bolo len tak medzi riadky :aut:aut kupiť original kridlo nieje problem dať si ho do laku tiež nevidim niečo ako zložite len ak ma niekto radu na čo si dať pozor alebo neaky ten postup kde čo dať dole kde ako uchitiť možno pojdem do toho sam ale ked nedoporučujete tak mi ine asi nezostane ako si to dať urobit ide mi o to že ked by som to zvladol sam tak nemusim niekoho nahanat a nehavať mu auto atd.. wdaka za pripadne whodne rady tiež ocením čokolvek :super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

no nejdřív bych tu umístil foto jaké křídlo máš a kam ho chceš připevnit,případně dát fotku i s autem kde bude umístěné:papa

noo kridlo praveže ešte nemam kupene a chcem ho dať na zadne piate dvere hore ale možem sem hodit foto kam ho chcem dat a link kde je kridlo ktore by som chcel montovať :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano pravdaže len take male taku striešku len by som chcel žiadne velke kridlisko len ta strieška to celkom pekne ukaže na tom autí ;) bud toto http://www.fun-tuning.cz/index.php?page=detail&category=8&parent=1&car=Peugeot&model=307&typ=&ID=2582〈=0

alebo niečo taketo :

http://www.ultimateracing.cz/p_info/5615-striska/

[upravil dne 15.5.2008 faget1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to je len tak uchitene nad tým pvovodným čo už na aute je určite ste to niekde už videly len take male kridelka v zadu nemožem najst presne čo som mal vybrate stalo okolo 4000,-sk ale niečo v tomto štýle ako som ukazal pred týmto prispevkom a myslim že to robia aj priamo v peugeote ale chcu za to 12litrou čo je trošku moc ked to kridlo stoji par tisicok a montaž nemože byt niečo extra ked to aj v peugeote robia zhruba do dvoch troch hodin :myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

tu mas nejaku inspiraciu http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=340 :super

yoo wdaka a tam je to ktore som presne chcel to posledne na tej zelenej 307 cena 2779,- to je to ktore som hladal a teda ktore by som tam chcel namontovať.. k nemo pišu že musi byt najskor namontovane a potom davať do laku ..hm :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: chuck11

Nevím jak to bude mít to tvoje křídlo dělané,ale já mám křídlo přilepené přímo na skle,je to lepené lepidlem,kterým se lepí přední okna,takové černé tuhé lepidlo,které fakt drží:roker.

aha takže dnes sa už ani tak nešrobuju tie kridla ako niekedy ale ako sledujem skor sa asi lepia :roker ..hm tak to rozmýšlam či by som to vedel prilepit s adekvatnim lepidlom alebo za niekim skočit radšej...:myslim a htebe ako robili kridlo najskor namontovali a potom dali do laku či najskor do laku a potom nalepit ak teda vieš ako ti to robili alebo si si to sam robil neviem ale keby som sa do toho pustil tak či ho najskor dať do laku a potom bud nalepiť alebo našrobovať čo by som asi skor zvladol to šrobovanie :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: robozv

tu mas nejaku inspiraciu http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=340 :super

yoo wdaka a tam je to ktore som presne chcel to posledne na tej zelenej 307 cena 2779,- to je to ktore som hladal a teda ktore by som tam chcel namontovať.. k nemo pišu že musi byt najskor namontovane a potom davať do laku ..hm :myslim

nemas za co mam u teba pivo a RUM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: robozv

tu mas nejaku inspiraciu http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=340 :super

yoo wdaka a tam je to ktore som presne chcel to posledne na tej zelenej 307 cena 2779,- to je to ktore som hladal a teda ktore by som tam chcel namontovať.. k nemo pišu že musi byt najskor namontovane a potom davať do laku ..hm :myslim

nemas za co mam u teba pivo a RUM

:D:D:D jasne oukej ale poznač si to niekde keby som zabudol nahopdou na to mi to pripomeň alebvo ma drgni že teda to pivo a rum :D:D:D:D:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: robozv

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: robozv

tu mas nejaku inspiraciu http://www.agauto.sk/sk/?isvyhl=1&znacka=171&model=297&sortiment=340 :super

yoo wdaka a tam je to ktore som presne chcel to posledne na tej zelenej 307 cena 2779,- to je to ktore som hladal a teda ktore by som tam chcel namontovať.. k nemo pišu že musi byt najskor namontovane a potom davať do laku ..hm :myslim

nemas za co mam u teba pivo a RUM

:D:D:D jasne oukej ale poznač si to niekde keby som zabudol nahopdou na to mi to pripomeň alebvo ma drgni že teda to pivo a rum :D:D:D:D:aut

neboj sa v Trnave /na Družbe/ mi byva rodina ked cez leto prideme dam ti v dostatocnom predstihu vediet a pozves ma na HORDEN OK? :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YO to je super to je ono a super cena čéče a tiež vyzera že je to len nalepene na tom čo už je nad kufrom v čom je aj zadne brzdove ako sa to vola :myslim no tak na toje to určite nalepene a vyzera dobre dobra cena a slovenky dodavatel lebo z čiech sa nedobre objednava su velke poplatky za prepočet a prevod na slovenske koruny+ poľtovne...ešte raz vdaka asi ho objednam hned to maš u mna dalšie pivo :D:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...