Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nespina vetrak chlazeni


Georg7

Recommended Posts

Původně zaslal: Žampión

Jak mám vědět jestli je odpor v háji,když mi nikdo neodpověděl na nejduležítější otázku a to,při kolika stupních sahara spíná!Jinak jak zapnu klimu,tak sahara běží.:P

Sahara spíná někde u 95 stupňu +/- 5stupnu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spína na 93 st., podle diag., na budíku to neodhadneš a hlavně problém není v tom jestli se sepne o stupeň méně nebo více, buď se spíná tak jak má a nebo ne, pak hledat chybu, mě se nespínala první poloha na 93, ale až druhá něco málo po 100 st.; 1,4HDi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím to vyzkoušet,stovka ta ještě v červeném není,tak buď sepne nebo ne.Ale myslím si,že když se saharka točí při zaplé klimy,že bude normálně fungovat.A když ne,tak když začne lézt teplota tak zapnu klimu a sahara se začne točit:DNebo se pletu?:myslimJestli jo,prosím vysvětlit.....:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JuloI

A mne sa vtedy vypne. V čom može byť problém? Inak spína aj vypína podla teploty..

Nepovažuj to za problém. Je viac kombinácií zapojenia podľa toho či má klímu, nemá klímu a pre akú oblasť bolo vyrobené. Nemusíš to riešiť ak normálne funguje podľa teploty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Pokud máš pocit,že větrák zapíná později,tak si na něj dej samostatnej vypínač a mužeš ho zapnout,kdy se ti zachce.Když se napojíš na počítač,uvidíš,že ručička ukazujé víc,než čidlo pro počítač,je tam rozdíl až 5 stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...