Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

už nikdy Peugeot!!!!!!!!!!!


goldmen

Recommended Posts

Původně zaslal: lamancha

jo, to by tak sedělo, je fakt , že do 180 jsem to netočil, tak kolem 150, pak jsem se přece jen necítil moc bezpečně:(

no jo, však si v tom připadám jak v pojízdném kočárku :D

ale ne nadarmo je to auto roku, že :aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

minule mi v izbe v dome praskla ziarovka.to je ale na p... dom.ja sa ho asi rychlo zbavim.alebo dam na sud elektrarne?

bud rad ze nemas mercedes lebo tam by si skutocne daval za blbosti 10 tisice.

az najdes auto ktore sa nekazi tak mi daj vediet.moj mechanik uz nanho caka peknych par rokov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goldmen

Když se někdo zeptá na zkušenosti s automobilem,musím mu odpovědět už nikdy peugeot(mám 307 1,4 benzín)Po 5 letech (najeto pouze 35000km!!!) velmi dobré údržby tento výsledek.....25 prasklých žárovek v předních světlometech,vadný chladič,pískající brzdové destičky bylo nutné vyměnit za nové,vadný přepínač blikačů,po 3 letech výfuk,totálně sjeté pneu continental contieco EPa řada drobných závad!!!!!Konstatuji ,že tento automobil je absolutní propadák!!!

Chudák......:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

znam lidi kteri nesjedou gumy ani za jejich maximalni zivotnost, znam ale taky lidi kteri udelaji dvoje gumy za sezonu.. co vypovida onech 35tis. za 3roky??.. kritika peugeotu ano ale nesmis na ne svadet kde co..

Tyhlety continentaly mám na p. 306, najel jsem na nich 40000km a ještě maj 3,5mm vzorku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to nechce přiznat co má neboť v práci jezdí Pragou V3S :-) .... tam stačí lít jen olej a naftu a jedeto, to je nezmar.... brzdy nepískají neboť je přes hluk motoru neslyšíš, gumy se tak rychle nesjedou nebot mají pěticentimetrový vzorek, vejfuk nerezaví neboť splývá s celkově rezavou karoserií... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BIGI

On to nechce přiznat co má neboť v práci jezdí Pragou V3S :-) .... tam stačí lít jen olej a naftu a jedeto, to je nezmar.... brzdy nepískají neboť je přes hluk motoru neslyšíš, gumy se tak rychle nesjedou nebot mají pěticentimetrový vzorek, vejfuk nerezaví neboť splývá s celkově rezavou karoserií... :roker

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za pískající desky může taky třeba i špatné zajíždění nového auta....Praskající žárovky v dnešní době u nových aut pokud se svítí nonstop je naprosto normální věc u všech nových aut.Důležité je totiž i ten fakt že pokut praskne jedna je nutné vyměnit obě dvě! Můsíme si taky všichni uvědomit, kolik stála nová auta před 10 - 15 lety.Za 306ku s výbavou co má dnes 307 se platilo cca 500.000 Kč.Dnes jsou nové auta 0 20% levnější.Někde se to hold projevit musí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Freeman

Safra, jak se spravne zajizdeji brzdove desticky???

Prvních 200-300 km brzdit zlehka, aby se plochy brzdového obložení usadily s kotoučem. Během zajíždění by nikdy nemělo dojít k aktivaci systému ABS. Při prudkém zabrzdění se kotouče a destičky přehřejí a tím se změní mechanická vlastnost slitiny, která vyvolá změnu v chování brzd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukázkový případ diskuze vohov....ně (kdo nespemuje s náma, spemuje proti nám)

Být autorem tohodle vlákna, tak se jen někde směju nad tím jak kvůli takovýmu nesmyslu spoustu lidí na peugeot-clubu ztrácí drahocený čas. Být autorem, tak se při pročítání fakt bavím.:P

a vůbec, kupte si všichni škodovky a budete na fóra na netu psát jen chvalozpěvy. Ono totiž jestli ste si nevšimli - u škodovek zásadně nesjíždíte gumy, nepískají Vám neoriginální destičky, nerezne výfuck a v žádným případě nepraskaj žárovky. Blinkry se přepínají tím, že mrknete okem umístěným na té straně hlavy, na kterou hodláte odbočit (a navíc to blikne rovnou třikrát - pro případ, že by Vás unavovalo mrkat tak dlouho)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

plný souhlas

Zlatý \"český\" auta. Prodám Peugeota a koupím ochcávku f plný palbě (kromě kůže, tempomatu, automatických stěračů, vyhřívaných sedaček, el. okýnek vzadu atd.) a f TDi. Konečně pořádná rada :D:super. Díky.

Apropo, neprodalo se po světě víc 307 než octávek? Čím to asi je.. (a tím to asi je..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hloze-ja

Prodám Peugeota a koupím ochcávku f plný palbě (kromě kůže, tempomatu, automatických stěračů, vyhřívaných sedaček, el. okýnek vzadu atd.) a f TDi.

Zapomněls ještě fmetle, nahlínách, ftuningu a s volexenonama. :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...