Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

už nikdy Peugeot!!!!!!!!!!!


goldmen

Recommended Posts

Nový člene Goldmene.

To, co se Ti tu všichni snažíme naznačit je, ŽE TEBOU POPSANÉ ZÁVADY JSOU PŘI PĚTILETÉM PROVOZU AUTA ÚPLNĚ NORMÁLNÍ STAV.

To, že Ti prorezl chladič je možná smutné, ale je to prostě spotřební materiál, který má nějakou životnost.

To, že Ti odešel přepínač blinkrů asi taky zamrzí, ale prostě vyměníš a jede se dál.

Zbylé závady nemají absolutně žádnou vypovídací hodnotu - měnit žárovky musím zcela běžně u každého auta (a že jsem jich už za ty roky, co jezdím, vyměnil) a investice do gum mi po 5ti letech přijde zcela standartní (já bych je vyměnil i kdyby ještě vzorek měly, stará guma mění své vlastnosti a rozbít si dr*ku kvůli ušetřeným pár kačkám mi nějak nesedí s mým životním názorem).

Tak se probuď a hop, hop - zpátky do reality

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: goldmen

Dám vám výpis ze servisní knížky a porovnejte to se svými....tedy našimi peugeoty:D

klidně porovnám krom rozvody ,výměna olejů,2 žárovky jinak spíše vylepšuji:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nech nadáva na Peugeoty kto chce. Mám vo firme 3 ks. Najväčší problém bol s o starým 307 2,0 HDi a teraz s 307 SW 1,6 HDi. Na SW mám najazdené 106 000 km a od 86 000 km ako keby uťalo a jazdí bez akého koľvek problému. Partner aj druhá 307 Break 1,6 16v jazdia úplne bez problémov. Môžem povedať, že pre mňa sú Peugeoty úpne pohodové, veľmi pohodlné a relatívne spoľahlivé. Kolega má tiež 307 SW 1,6 HDi (220 000 km) najazdených vo veľmi ťažkých podmienkach a až teraz ide meniť EGR ventil. Inak s tým autom neboli žiadne problémy. Pozdravujem peugeoťákov :potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D on tu firemnu vochcáfku neprizná asi ny sa aj hambil :mrk a tiež na nej nerata žiarovky lebo to ide s firemneho a nie z jeho vačku tak prečo by ho to zaujimalo ale na svojom ich bolo presne 25 :P by ma zaujimalo na čo si to suto vobec kupoval ked ma firemne a je super tak čo s ním nemože aj cez vikendy jazdit niekde obolo domu a na zahumenku a tak :myslim ale aby sme neboli všetci proti nemu tak ja sa k nemu trošku pridam... ano kupil si uplny šrot no čo sa zabiješ maš tam aspom dufam klimu lebo to sa v lete bez toho neda :D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo my sme maly tiež firemne peugeoty a bolo ich 7ks spolu neake 307 1,4 16V par 1,6 16V neake 206SW a až na to že jedna 206SW teda niekto na nej utrhol napravu a rozbil zadne okno čo nieje chyba peugeot tak všetky za 3roky odjazdili vyže 150000km a bez menšich problemou sa za dobre ceny odpredaly ja mam tu najzachovalešiu s 50000km najazdenych som odkupil ako sa tu radilo goldmenovi lenže ja som odkupil firemny peugeot a jemu ostava asi vochcafka :D:D:D:aut:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze muj nemela jsem silu cist vsechny ty nesmysly...Goldmene nebo jak se jmenujes: ze praskne zarovka,tak to se obcas stava a to i na zachode:) a ze mas sjete pneu to na auto nesvedes....Hold asi neumis brzdit a rozjizdet se...Nespravnou jizdou oddelas pneu za par vterin...Drobnych zavad se nevyvarujes u zadneho auta...No ale proste napsat to tak jak si napsal zrovna do peugeot klubu...nediv se ze do tebe vsichni rejou...nekdy se hold nejaka serie nepovede,ale to neni rozhodne i u peugeotu..to muzu potvrdit ze skusenosti mych rodicu se seatem sordobou..treba....Ja do svyho pazoutka narvala taky mrte mocmocmoc penez,sice je starsi,ale tak jako vetsinou si koupim auto ktere opravdu chci a pak se o nej staram a nestezuju si...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keby som si kupoval auto podľa toho kto ako akú značku hodnotí tak dosmrti čítam fóra a počúvam klábosy, že prečo toto nie a tamto hej. Kúpil som si auto čo sa mi páči a že budú prevádzkové náklady nad tým sa snáď nikto nepozastaví. Mal som Škodu a nebolo lepšieho auta, mal som Fiat tak som nechápal ako som to mohol predtým chváliť, mám Pežot podobne dopadol Fiat. Ktovie čo bude nabudúce, možno Pežot s lepšou výbavou :D

Súdiť značku podľa jedného kusa :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mňa by ale zaujímalo, čo tým dotyčný sledoval? či si potreboval vyliať svoje ubolené srdce alebo sa odreagovať? ak som s niečim nespokojný tak to čo najrýchlejšie predám a kúpim si to o čom si myslím že to bude o 100 % lepšie. Ja viem že autá nestoja 5 korún, je mi ľúto že má takéto negatívne skúsenosti práve s peugeotom ale je to plakanie nad rozliatym mliekom. Takže mu prajem lepší výber jeho ďalšieho približovadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Keby som si kupoval auto podľa toho kto ako akú značku hodnotí tak dosmrti čítam fóra a počúvam klábosy, že prečo toto nie a tamto hej. Kúpil som si auto čo sa mi páči a že budú prevádzkové náklady nad tým sa snáď nikto nepozastaví. Mal som Škodu a nebolo lepšieho auta, mal som Fiat tak som nechápal ako som to mohol predtým chváliť, mám Pežot podobne dopadol Fiat. Ktovie čo bude nabudúce, možno Pežot s lepšou výbavou :D

Súdiť značku podľa jedného kusa :bacha

Presne tak.To se proste neda...Jsou spatne serie...a to u vsech znacek...Nekdy se to proste nevyvede..jsme jenom lidi...A naklady jsou spojene s kazdym autem...Jesi potrebuje mit mensi naklady,tak az si poridi skladacku a nebo chodi pesky:))) Treba si chtel jen postezovat na problemy s autem,ale opravdu to tak nevypada...kdyby napsal ze ma spatnou zkusenost a zeptal se treba jak to maji ostatni,tak to beru..ale kdyz napise obecne ze zadnyho peugeota uz ne s milionem vykricniku....NECHAPU...a hlavne me dostaly ty sjety gumy...:)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...