Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

už nikdy Peugeot!!!!!!!!!!!


goldmen

Recommended Posts

Když se někdo zeptá na zkušenosti s automobilem,musím mu odpovědět už nikdy peugeot(mám 307 1,4 benzín)Po 5 letech (najeto pouze 35000km!!!) velmi dobré údržby tento výsledek.....25 prasklých žárovek v předních světlometech,vadný chladič,pískající brzdové destičky bylo nutné vyměnit za nové,vadný přepínač blikačů,po 3 letech výfuk,totálně sjeté pneu continental contieco EPa řada drobných závad!!!!!Konstatuji ,že tento automobil je absolutní propadák!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goldmen

Když se někdo zeptá na zkušenosti s automobilem,musím mu odpovědět už nikdy peugeot(mám 307 1,4 benzín)Po 5 letech (najeto pouze 35000km!!!) velmi dobré údržby tento výsledek.....25 prasklých žárovek v předních světlometech,vadný chladič,pískající brzdové destičky bylo nutné vyměnit za nové,vadný přepínač blikačů,po 3 letech výfuk,totálně sjeté pneu continental contieco EPa řada drobných závad!!!!!Konstatuji ,že tento automobil je absolutní propadák!!!

děkujeme , ještě něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goldmen

K tomuto výčtu mohu směle dát i předčasně ojeté pneu !!!nebo druh pneumatik jsem si vybíral já???jde přece o komplexní pohled a s tím spojené náklady!!

a myslíš že ostatní auto to mají jinak ? všude jsou náklady

[upravil dne 12.5.2008 KoNG]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevým čemu ses zasmál s těmi pískajícími destičkami ale kdybys je musel vyměnit (výměna za 3000kč)smích by tě asi přešel...v servisu to odůvodnili tím ,že jsou moc tvrdé(byly zn ferodo bosch) ...po 4 návštěvách v servisu ,kde mě to jen namazali specielní vazelínou a poté to pískalo stále je to přestalo bavit a vyměnily je!!!a to byly jako nové!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goldmen

Nevým čemu ses zasmál s těmi pískajícími destičkami ale kdybys je musel vyměnit (výměna za 3000kč)smích by tě asi přešel...v servisu to odůvodnili tím ,že jsou moc tvrdé(byly zn ferodo bosch) ...po 4 návštěvách v servisu ,kde mě to jen namazali specielní vazelínou a poté to pískalo stále je to přestalo bavit a vyměnily je!!!a to byly jako nové!!

no hlavně ze zasměju tobě člověk který sem přijde a napíše ne Peugeot ? to už je na zamyšelnou když předtím tady nemá ani jeden konstruktivní příspěvek. Něco jako vada materiálu ti asi nic neříká, někdy hold kotouče a desky nesednou musí se brousit a buhví co nakonec je každý raději vymění, což potkalo i tebe ale nevidím pro to důvod napsat Peugeot ne. Každý auto si vyžaduje svoje investice ať už to je olej, filtry, pneumatiky a dlaší provozní materiály s čím člověk při koupi vozu tak nějak musí počítat ono nic nejzdí zadarmo ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvoja skúsenosť nám je úplne ľahostajná, lebo máme svoje. Nič nieje dokonalé ale ty si mal vyložene smolu. Keby to boli také prepadáky ako tvrdíš, tak za tých 5 rokov by sa nedostali v počte predaných kusov z 8 na 3 miesto. To je štatistika v SR.

Je také porekadlo: \"Jedna lastovička jar nerobí.\"

[upravil dne 12/5/08 pastorek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: goldmen

Když se někdo zeptá na zkušenosti s automobilem,musím mu odpovědět už nikdy peugeot(mám 307 1,4 benzín)Po 5 letech (najeto pouze 35000km!!!) velmi dobré údržby tento výsledek.....25 prasklých žárovek v předních světlometech,vadný chladič,pískající brzdové destičky bylo nutné vyměnit za nové,vadný přepínač blikačů,po 3 letech výfuk,totálně sjeté pneu continental contieco EPa řada drobných závad!!!!!Konstatuji ,že tento automobil je absolutní propadák!!!

super konštatovanie a zaver....inak 307 ja osobne by som nebral. Ale urcite nie kvoli zjetym gumam....xixi myslim ze na toto sa nemozes odvolavat. Ziarovky sa daju vyriesit a packa blinkrov tak to je problem ktory frantici nedomysleli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: goldmen

Když se někdo zeptá na zkušenosti s automobilem,musím mu odpovědět už nikdy peugeot(mám 307 1,4 benzín)Po 5 letech (najeto pouze 35000km!!!) velmi dobré údržby tento výsledek.....25 prasklých žárovek v předních světlometech,vadný chladič,pískající brzdové destičky bylo nutné vyměnit za nové,vadný přepínač blikačů,po 3 letech výfuk,totálně sjeté pneu continental contieco EPa řada drobných závad!!!!!Konstatuji ,že tento automobil je absolutní propadák!!!

Pěkně jsi mne pobavil,ale vem to tak jak musíš investovat do rodiny či bytu musíš i do auta.Nedá se nic dělat,ale ještě jsem neviděl auto bez údržby,krom auta co si půjčíš

:aut:aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:potlesk ja mam gumy 4 rok najazdene 57000km a to si sem tam zagumujem akože mam 307 a že to jede a gumy su furt dobre až uvbažujem že či kupim nove na rok alebo až na dalši ked su stale celkom dobre.. deštičky mi piskaju ale už aj tak budem muset menit kotuče tak to vymenim už naraz a dam asi kvalitnejšie nech mam pokoj a nemusim ich 3x menit za tie najlacnejšie a dufať ne nebudu piskať vid značka ferodo... a pačky o tom všetci vieme a obzvlašt an prvych modeloch r.v.01 ja problem zatial s mojou 307 nemam okrem toho že mam 1,4 na ktoru som prešiel z 1,8 turbo je to podstatne lenivšie ale hold aj ked som chcel 406 tak sa mi naskytla taka kupa že som tejto 307 nemohol povedať nie a aj keby som ju za 3roky predal furt na nej nič nestratim a aj ked do nej vrazim dalšie prachy furt som na svojom tak hold ja na 307 nieže by som o nej snival ale nemožem povedať ani jedine slovičko a mam ju celkom rad tak hold sa s tým vyrovnaj ake auto si si kupil a ked teda našetri si na lepšie a stažuj sa na druhych forach aký bol dobry stary peugeot 307 aj ked piskaly brzdy a praskaly žiarovky a ešte k tým žiarovkam raz som menil prednu a raz na zadnom svetlomete ešte do tých 25 sa počkam asi to zatial aj predam :D:D:D:D:D:D:super:super:super:super:papa:papa:papa:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...