Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 - pristrojovka


Petr605

Recommended Posts

Budu rozdelavat pristrojovku v bratrankove 306ce, chce vymenit zarovicky - par mu jich nesviti pod tachometrem (mozna jenom jedna). Tak se ptam: jaky typ zarovicek mam koupit, abych to nerozdelal a nezjistil, ze nemam zarovicky na vymenu. A pripadne nejaka uskali, pokud jsou. Je 306, r.v. 96, kratka (liftback).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám starší model ale asi to bude stejný. Jsou tam celoskleněný bezpaticovky 1,2 W (myslim že se značí T5) jedna asi za 8 kč. Jenom bacha na vyndavání. Za budíkama je (jak sem si pracovně nazval) igelitovej tiš?ák a v něm v objímkach ty žárovky. Ten igelit je náchylnej na poškození. Vyndání volantu asi nemusim zdůrazňovat. Žárovky obšas prasknou nebo se uvolní ta objímka. Tak hodně štěstí. Marv

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ještě jedna věc. Vyndánim přístrojovky se vysadí náhon tachometru. Chce to hubenou rukou nasadit skrz otvor pro rádio, ale dá se to. Jinak kdyby chtěl modré led tak je maj tady http://www.autodoplnky.cz/index.php?typ=DMA&showid=5721&idzbozi=267567 , ale jsou drahý takže doporučuju koupit ledky a odpory a opatrně naletovat (jen ten blbej igelit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já u svý 306 r.v.96 mám tachometr elektronický, takže odpadá vypojování náhonu, akorát se musí odpojit asi čtyři konektory, jinak ty žárovičky jsou na nic, často odcházejí, už jsem přístrojovku kvůli výměně žárovky vyndaval asi třikrát a už mi zase nesvítí kontrolka na světla :(

na tomhle odkazu to máš i s fotkama:

přístrojovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...