Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znicehonic nefunkcni dalk.ovl.


z3rg

Recommended Posts

Tak jsem v patek zamknul auto a kdyz jsem prisel v nedeli tak uz dalka nefungovala. Vymenil jsem baterku a porad nic ... tak nevim co s tim. Klicek mam Valeo, ale neni na nem zadna dioda takze nevim jestli to funguje (velkej cudl se lvem a malej na odemknuti). Netusite v cem by mohl byt problem ? Byly by schopny to opravit u Vasendy nebo musim primo k Peugeotu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to je trochu videt, kdyz to sviti. Sevri klicek do dlani a koukej primo do te vysilaci diody a zmackni tlacitko. Mel by jsi videt slabou cervenofialovou zari. Pokud nic nevidis, je v haji klicek, pokud ji vidis, tak je v haji prijimac nebo neco dalsiho v aute. Pak se to da poznat, kdyz svitis do videokamery a nahravas pri tom. Na tom zaznamu pak je videt ze sviti nebo nesviti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IR to urcite neni, nema to vysilaci diodu a potom, v klicku je magnet ... ten klicek byl tak 4 dny bez napajeni, takze jestli tam je nejaky vysilaci kod tak jestli to nezapomnel ...

je fakt ze radiovy vlny sem nejak nepozoroval :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest ruprecht

Ahoj vsichni, taky mam problem s centralem, na klicek vse ok, ale dalka po vymene baterek prestala chodit. Nejdriv jeden ovladac a pak druhy. Myslel jsem ze by se mohl rozladit, tak jsem se na nej podival blize, ale nic ladiciho jsem nenasel ... je to nejakej noname vcetne alarmu. Baterky jsem menil v co nejkratsim case, ledka blika.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podival jsem se do franc. manualu a tam (po prelozeni FR>ENG>CZE) pisou ze se ma rozpojit, zapojit kontakt a pak stisknout tlacitko A (to je ten velky) a ono se to sesynchronizuje s jednotkou ... tak uvidim ... ale nejak nechapu co se ma rozpojit zapojit ... \"- coupez le contact- remettez le contact-

aussitôt après la mise du contact, appuyez

sur le bouton A.La télécommande est de

nouveau opérationnelle.\" bywoko = \"- cut the contact

- give the contact

- at once after the setting of the contact, press on button A. The

remote control is again operational.\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem měl taky podobnej problém v BMW a tam jsem pak musel vyndat zandat baterku a potom asi cca 3-5 vteřin podržet knoflík a ono se to potom zase naladilo ale co to bylo zač nevím tohle mi tenkrát poradili a ono to fungovalo:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no na tatovo fiatu se to stane po vymene baterky, protoze ten klic nevi jakym kodem to auto zase odemkne (plovouci kod) takze to musite zase zesinchronizovat, vetsinou tak ze podrzite na nejakou dobu nejaky tlacitko nebo kombinaci tlacitek, tata to ma tak ze musi podrzet na 20s obe tlacitka na ovladaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua chlapi, vzdyt jsem to tu uz psal ve svych prispevcich o centralu.Nakonec jsem byl minuly tyden i Peugeotu. Autodiagnostika nenasla zadny problem a nakodovat (tak jak se tu nekdo snazil prelozit) uz take nejde. Nikdo nevi proc... :( Naprava je pry celkem jednoducha... Vymena celeho seznzoru na central. Ani jsem se neptal, kolik by to stalo a vypadnul jsem tak rychle, ze jsem citil spalene pneu :D Jak jsem tu nekolikrat psal panove, v tech centrale na peugeotech neco vodchazi! Meli bysme zkusit hromadnou zalobu, jak to je ve svete bezny ;) Nebo jak to udelam ja, koupim si ten central na Octavu za 1500,- a vyseru na vsechny problemy, ktere jsem s tim centralem mel a na vsechny mozne kutili, kteri rikali, ze to neni problem a nakonec byl a taky uplne nakonec na servis Peugeot, ktery pochopil velmi rychle a navrhnul hned vymenu. Panove, jdete do nove dalky, ty penize za to dle mne stojej.:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak u mne se to bohuzel nepovedlo, zkousel sem jak v zapolovani (0,1) tak venku, 20 sekund a nic :( takze bud je v haji jednotka a nebo neco v klicku ... to sem fakt zvedavej na kolik me to prijde pac bez dalk. centralu by to neslo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele delat to z venku auta, to se mi moc nezda... To bych jako mohl nakodovat i svuj dalkac na tvuj central??? Ja myslim, ze by mel byt klicek v poloze, kdy je sepnuta skrinka a vsechny obvody, aby se neco delo...Jak jsem tu uz kdysi psal, drive me to slo,ale potom uz ne, cert vi, co se s tim stalo.... Kazdopadne jsem se jeste nedostal k vymene toho novyho centralu, ponevac jsem zjistil, ze to neni tak jednoduchy a ze me bude muset s tim nekdo pomoct :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...