Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

střešní okno, tažné 205


vpa

Recommended Posts

A kdyý jsem tak v tom psaní tak zvladnu ještě jeden dotaz, teda dva.

Mám na autě takové docela velké střešní okno a už někdo z něho vyndal tu těsnící gumu a oblepil to silikonem na tvrdo, ale teklo mi tam tak jsem vcera to objel silikonem jeste jednou a budu doufat, a chci se zeptat zda nevíte někdo kde sehnat. A potom mám tažné na autě ,ale není v techničáku a nevím jak ho rozumně zlegalizovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šoupací střešní okno na 205/309 (šíbr) tu mám. Tam jsou důležité dvě věci: 1. těsnící guma a podtlakové ovládání; 2. odtokové kanálky (v rozích okna).

Legalizace tažného: zeptej se na příslušném úřadě. Možná to zapíšou jen tak, možná budou chtít doklad o montáži či typový list.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojím se k dotazu ohledně tažného zařízení: kde a jak je to vlastně zapsané?

Já mám dovezené auto zvenku, tady první majitel, takže nový TP a v něm je zapsaná max. hmotnost, povolená na tažném zařízení (nevím přesně, jak se ta kolonka jmenuje). Je to to pravé nebo ještě někde jinde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hadička do střechy vede pravým sloupkem střechy, a vpravo pod oknem, vedle otvoru nasávání vzduchu do kabiny, je černá plastová krabice - zásobník podtlaku pro šíbr. Jeden vývod z té krabice vede nahoru k šíbru, druhý se zapojí k té vývěvě od brzd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...