Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Polštářky


Recommended Posts

V návaznosti na víkendovou hurá akci s polštářkama nabízím možnost přiobjednání pro ty, kteří nebyli v ten správnej čas na správným místě ;)

Takže o co jde:

Polštářky o rozměru zhruba 35x35 cm, se lvíčkem uprostřed, s nápisy pod a nad logem dle přání a v barevném provedení podle požadavků :mrk

Přikládám fotku mýho poštářku, fotky mnoha dalších jsou k nalezení na klubovým FTP mezi fotkama ze srazu. Pokud bude zájem, doplním jich pár sem.

Cena za kus: 140Kč

Doprava:

- do Prahy můžu přivézt a buď rozdat na minisrazu, nebo budou k vyzvednutí u mě na Zbraslavi (nebo jinde po dohodě)

- Možná bych vymyslel dopravu i na Vysočině, (Žďár, Havl. Brod), ale to zatím neslíbím. Spíš podle zájmu

- do ostatních částí republiky poštou. Poštovný vychází na 51Kč za 1-3 polštářky v balíku. V případě více polštářků záleží na rozměrech a váze zásilky, upřesnil bych individuálně.

Platba: U osobního předání z ručky do ručky, v případě posílání poštou předem na účet.

Co po vás budu chtít:

- Zda a jaký nápis má být nad logem

- Zda a jaký nápis má být pod logem

- Barvu polštářku

- Barvu výšivky

- Preferovaný způsob předání.

- v případě pošty pak adresu, kam balíček zaslat

Objednávky pište sem, nebo na u2u.

Tahle akce je časově limitovaná, uzávěrku bych stanovil dejme tomu na středu 7.5. 22:00 hodin. Ve čtvrtek ráno to zpracuju a předám dál.

Nicméně: Je vcelku pravděpodobný, že se polštářky i jiný vyšívaný věci objeví v oficiálním e-shopu. Možnost individualizace by měla být zachována, spíš zřejmě ještě trochu rozšířena. Vedení si ještě s výrobcem upřesní nějaký detaily, ale Garfield snad potvrdí, že to vypadá nadějně. Takže prosím myslete na velikost mýho vozu a neobjednávejte každej po deseti :D

EDIT:

Obrázek tu máme díky Pe.Trovi už i jinej, takže ten můj nahradím seznamem objednanejch polštářků. Mrkněte na to prosím, ať to všechno sedí, budu průběžně doplňovat

[upravil dne 7/5/08 MirasCC]

Polštářky.xls

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kluci takhle těžko říct. Žádnej vzorník barev nemám. Co sem tak koukal, měl v regálu odhadem tak 20-30 barev látky, plus povídal asi 150 odstínů nití.

Nějaká tmavě zelená by se snad mohla najít, ale vzorek po mě nechtějte, to zřejmě nezařídím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak především velké díky Mirasovi za kontakt na onoho pána, co polštářky a jiné věci vyšívá. Jednání s ním vypadalo dost dobře a budeme se snažit, aby se věci od něj objevily v e-shopu. Nejen polštářky, ale i ručníky s logem a snad i vlaječky. Vyšívaná vlaječka by oproti stávající tištěné určitě byla moc hezká.

Dlužno dodat, že pro e-shop uvažujeme - kvůli místu pro skladování a kvůli poštovnému - o polštářcích NEVYCPANÝCH, které budou mít na levé straně zip a každý si ho pak doma může vycpat do tloušťky dle libosti a vycpávkou jemu vyhovující (současné polštářky jsou plněné molitanovou drtí, je to trošku hrbaté, navíc molitan se časem v prach obrací, zvláště budete-li nechávat polštářek v autě v létě na sluníčku). A různé typy dutých vláken atd. pro vycpávání jsou dneska k dostání v každé galanterce, IKEA, prodejnách kde mají ložní prádlo atd.

Pokud jde o materiál polštářku, tak by to měl být samet, který za cenu jen nepříliš zvýšenou vypadá oproti microfaser polštářkům opravdu luxusně.

Výhoda je, že ceny za polštářky jsou rozumné. Za to se však platí tím, že si nelze poručit cokoli a v jakémkoli množství - onen pán výšivkový odebírá z textilek souběhy. Takže co a kolik a v jaké barvě zrovna má, to má. (Jinak takový samet stojí hodně stokorun každý metr, kdyby se platila za materiál plná cena). Tím snad taky částečně odpovídám na dotaz, co tu byl - tmavě zelenou zrovna neměl, když jsme tam byli.

[upravil dne 6/5/08 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já chci 2 ks černou barvu polštářku,bežovou výšivku,pod lvem nápis\"407 SW HDI\"a nad lvem nápis na jednom\"Přema\" a na druhém \"Petra\"

Tomášek Přemysl

K Můstku 120/2

Krnov 79401

Poslat poštou na dobírku Děkuji.......

[upravil dne 6-5-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Tak já chci 2 ks černou barvu polštářku,bežovou výšivku,pod lvem nápis\"407 SW HDI\"a nad lvem nápis na jednom\"Přema\" a na druhém \"Petra\"

Tomášek Přemysl

K Můstku 120/2

Krnov 79401

Poslat poštou na dobírku Děkuji.......

[upravil dne 6-5-08 Přema]

A Aša nedostane???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jaudax

Původně zaslal: Přema

Tak já chci 2 ks černou barvu polštářku,bežovou výšivku,pod lvem nápis\"407 SW HDI\"a nad lvem nápis na jednom\"Přema\" a na druhém \"Petra\"

Tomášek Přemysl

K Můstku 120/2

Krnov 79401

Poslat poštou na dobírku Děkuji.......

[upravil dne 6-5-08 Přema]

A Aša nedostane???

Dobrý nápad.......doobjednám......:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Přema

...

Znamenám si ;) Poštovný s dobírkou by mělo být 98 korun.

Tak prosím víš co ??? chci ještě jeden jinak vše stejné a nad lvem \"Aša\"

Takže prosím 3 ks.....

[upravil dne 6-5-08 Přema]

[upravil dne 6-5-08 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl 2 ks, dole Peugeot 406 2.0 HDi a nahoře na jednom MatrixChose a na druhým Miška. Pokud možno teda tmavě zelený, pokud ne, tak modrý a výšivku šedou až bílou ;) A jestli je to možný, tak rozlišit malá a velká písmena, jestli ne, tak mám smůlu :D

Poštou, na dobírku na adresu:

Josef Jurášek

Na Jihu 543

506 05 Jičín

Díky moc :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mam od srazu ještě jednu doobědnávku :)

1x nápis PEUGEOT 207 SW nahoře a dole BOBR barva červená, text stříbrný

1x nápis PEUGEOT 207 SW nahoře a dole MAKOLKA barva červená, text stříbrný

pochopitelně na obou logo lva uprostřed :)

Dobírka,

Tomáš Rykovský

U Pumpy 21 Plzeň

326 00

Dík Míro :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...