Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P306 - hvízdání na rychlost 1 i 2


AhMeD_AMD

Recommended Posts

Ahoj

na 1.4i mi při větším zatížení vozu a razantnějším sešlápnutí plynu na jedničku a občas i dvojku z motoru \"zahvízdá\". Stačí aby v autě byly 3 osoby. Zvuk se ozývá jen chvíli, na ostatní rychlosti to nedělá (zatím?). Nedávno byly měněny drážkované řemeny, zdají se mi napnuté.

Uvítám jakoukoli radu o co se jedná nebo jak to zjistit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AhMeD_AMD

Ahoj

na 1.4i mi při větším zatížení vozu a razantnějším sešlápnutí plynu na jedničku a občas i dvojku z motoru \"zahvízdá\". Stačí aby v autě byly 3 osoby. Zvuk se ozývá jen chvíli, na ostatní rychlosti to nedělá (zatím?). Nedávno byly měněny drážkované řemeny, zdají se mi napnuté.

Uvítám jakoukoli radu o co se jedná nebo jak to zjistit ;)

To budeš mít asi moc našponovany.Ty myslíš řemen na alternátor,atd.?Já bych ho zkusil sundat a projet to bez něj.podle toho poznáš jestli to je tím.Možná budeš mít i načnutý ložisko na alternátoru.Ale to zatížení mi nejde do hlavy.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO zatazenie tiez nejde do hlavy, ale kvilit by malo len to :) Popripade ked to bude remenom, trochu ho povol.

Popripade na pistanie existuje viac trikov, napriklad ze zoberes mydlo, a prilozis ho za chodu remena k drazkovej strane, a nechas nech si ten remen to mydlo vybrusi. Alebo na to existuje taky spray :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak jsem zkoušel řemeny, preventivně jsem nechal vyměnit vodní pumpu (měla nalítáno 180tisíc) a furt nic takže asi spojkové ložisko (auto teď kvílí i hned po nastartování), až bude nové tak dám vědět pro případ že to někoho zajímá :-)

[upravil dne 9.3.2009 AhMeD_AMD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...