Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Úprava na xenony


nanux

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

tak mam taky jeden postreh k montazi xenonu, dnes sem je byl koupit na svoji 407, je ted na ne akce a soji jen 1490,-kc takze proc do toho nejit :) jak sem si vsimnul a i tu v diskuzi to je tak tyto xenony sou na 35w, standartni svetla sou na 55w, v tom obchode mi poradili jednu novinku co tam maj a to: \"Zátěžový modul k HID xenonovým přestavbovým sadám\" pry by se to melo davat na vsechyn vozidla po roce vyroby 2002 kde se tato prestavba delala, stoji 350 jeden a potrebujete na kazde svetlo jeden kus, ale zase by to melo vyresit problemy ktere tu nekdo zminoval ze po nejake dobe odchazi jina elektronika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Záťažový modul je na to, aby palubný počítač nehlásil vypálenú žiarovku keď máš vypnuté svetlá a nie je to žiadna novinka.

Ja som napriklad ziadny zatazovy modul nepotreboval. Po prestavbe na xenony palubak vobec nic nehlasi, a ked niektory z xenonov odpojim, tak palubak mi spravne zahlasi SIDELIGHT BULB LIGHT FAULTY. Naspat obycajne ziarovky uz nikdy nedam, lebo sa to ani neda porovnat... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: djbrano

Původně zaslal: AnotherOne

Záťažový modul je na to, aby palubný počítač nehlásil vypálenú žiarovku keď máš vypnuté svetlá a nie je to žiadna novinka.

Ja som napriklad ziadny zatazovy modul nepotreboval. Po prestavbe na xenony palubak vobec nic nehlasi, a ked niektory z xenonov odpojim, tak palubak mi spravne zahlasi SIDELIGHT BULB LIGHT FAULTY. Naspat obycajne ziarovky uz nikdy nedam, lebo sa to ani neda porovnat... :papa

No vlastne je to opačne. Palubák nič nezahlási ani keď ti xenón nesvieti kým je balast pripojený a ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,taky jsem se rozhodl si dát do 407 SW xenony,ale měl jsem dylema jaké si pořídit,rozhodl jsem se snat o tu nejlepšího výrobce(kvalitu),prodejce mi zaručoval že jsou vyrobeny v Německu,no snat mu mohu věřit,ale nevěděl jsem pro jakou barvu(kelvíny) se rozhodnout,někdo doporučoval 6000K-ale to jsem zas četle dost recenzí že už to dost svítí do modra já jsem chtěl docílit aby montovaná hid sada xenonů svítila jak originál od výrobce,tak mi bylo doporučeno si pořídit xenony se svítivostí kelvínu 4300k a opravdu jsem byl nadmíru spokojen,i když tam jsou teprve 3hodiny a nemám je vyzkoušené ve tmě,ale ve dne svítí doopravdy dost do bíla,tak snat to bude jak original.

Chtěl bych se poptat jestli někdo nemá stím zkušenosti stou svítivostí,co je doopravdy nejlepší,jestli 6000K nebo 4300K.

A další dotaz:Chtěl bych si zabudovat radio z DVD,vilikost rámečku 1DIN,ale nevím si rady jak to dát do 407,nemám velkou navigaci,mám klasické radio s palubním počítačem a pod tím mám jen takové vokínko odkládací a tam bych to nejrači dal,ale bohužel si nevím rady,jelikož bych potřeboval nejspíš vyměnit celej rámeček tak aby tam bylo jak radio s palubním počítačem tak i díra pro další radio s klasickým rámečkem 1DIN,nemáte prosím stím někdo zkušenosti,nebo aspoň nějakou radu?

Předem moc děkuji.

Libas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když vytáhneš původní rádio jak budeš ovládat displej a palubní počítač když jsou všechny tlačítka právě na tom rádiu a nepočítej s tím že ti pujde nějak jednoduše ovládání rádia u volantu.......vyprdl bych se na to být tebou.....nebude to tam do toho panelu esteticky pasovat jiné rádio....Spíš bych uvažoval o komplet výměně za velký displej a k tomu potřebné jiné origo rádio do 407,než se piplat s uni rádiem.......A ohledně xenonů....já mám origo xenony s teplotou 4300 K a jsem spokojen ale je pravda že jsem u tohoto auta ani jinou teplotu nezkoušel ale nebál bych se 4300 K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím,vím,právě proto se toho dost bojím,asi to nechám a spíš se ohlédnu po radiu s velkou barevnou obrazovkou,ale bude horší ho někde sehnat.A když se tam namontuje velká obrazovka,musí se asi určitě spárovat s počítačem a nemusí se tím pádem vyměnit celej ten panel???Dá se sehnat v servizech???

Má stím někdo zkušenost stouto výměnou s malého černobílého radia na velkej barevnej???

Díky.Libas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V servisech ho nehledej,chtěly by za to hříšné peníze.......s vrakáču atd. se to dá komplet sehnat i s rádiem do 20.000,- Kč a určitě to vypadá a funguje líp jak nějaké uni rádio.....ano vše se po výměně musí spárovat s BSIčkem auta i rádio i displej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy,mám takovej problém,včera jsem do 407 SW namontoval xenony,prej supr kvalita s Něměcka a dnes z ničeho nic mi začali stírat stěrače,vubec na nic nereagovali,jen a jen stírali a na ovládání nic nešlo,tak jsem musel vyndat pojistku.Nevíte včem by byla chyba,nějakou radu a jestli za to nemohou ty xenony??

Díky moc za radu,

čau.Libas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balasty si myslím že nejsou špaťně zapojeny,jelikož se nedaj jinak neš zapojit do správných zástrček.Nejde mi do hlavy proč by měli mít xenony vliv na stěrače,máte stím někdo zkušenosti stímto problémem a nějakou radu,docela mě to mrzí.Byl jsem nadčenej ze xenonu a teť takovej problém.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: libaplodik

Balasty si myslím že nejsou špaťně zapojeny,jelikož se nedaj jinak neš zapojit do správných zástrček.Nejde mi do hlavy proč by měli mít xenony vliv na stěrače,máte stím někdo zkušenosti stímto problémem a nějakou radu,docela mě to mrzí.Byl jsem nadčenej ze xenonu a teť takovej problém.

Díky

Nejsi ani první poslední, už se to tu někde řešilo, je to častý problém...Zkus použít hledání, určitě to najdeš, jak už bylo řečeno, někde se to tu už řešilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco jsem našel a řešilo se to tak,že si prej koupil novej motůrek do stěračů,ale to zas nejde do hlavy mě,stěrače fungují,ale bohužel mé smůle fungují stále a stále bez zastavení.Nejspíš budu muset to napíchnout na dianostiku,ale už to slyším jak chytrácky radí proč jsem si nechal nainstalovat xenony neoriginalní.

Kdyby jste něco o tomto problému věděli,dejte prosím vědět.

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: libaplodik

Něco jsem našel a řešilo se to tak,že si prej koupil novej motůrek do stěračů,ale to zas nejde do hlavy mě,stěrače fungují,ale bohužel mé smůle fungují stále a stále bez zastavení.Nejspíš budu muset to napíchnout na dianostiku,ale už to slyším jak chytrácky radí proč jsem si nechal nainstalovat xenony neoriginalní.

Kdyby jste něco o tomto problému věděli,dejte prosím vědět.

Díky moc.

Nazdarek.

Ja som napriklad montoval xenony do 407-ky presne take iste ake mam namontovane ja. Balasty som umiestnil presne na to iste miesto, zapojil presne tak isto - este aj tu istu uchytovaciu skrutku som pouzil na balasty a co sa nestalo... Dotycnemu po rozsvieteni odislo ESP a mne vobec nic... Dokaze mi to niekto vysvetlit? Jedine co ma napada, by bol poskodeny balast. Ked si zoberiem, ze sa v nom generuje 22000 voltov, mohol tam preskocit nejaky vyboj a s tym odisla elektronika. Neide mi to dohlavy co sa tam mohlo udiat... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj, včera jsem se ptal jednoho dost dobře zavedeného profíka, jestli by mi namontoval xenonovou sadu (říkal jsem si, ať za to někdo ručí, když to má tak nejistý výsledek). Nejdřív v tom neviděl problém, ale když jsem mu vylíčil výše uvedené problémy, tak se to změnilo. Prý u čtyřisasedmy záleží na roku výroby, ty starší ročníky prý mají dost zranitelnou elektroniku. Moje auto, zakoupené v únoru 2005 je prý rizikové. Takže zůstanu u H1, i když dost nerad,

[upravil dne 17.4.2009 Matuska]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...