Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Marlin

aha tak to potom jo:super

a jestli sjem behem nasi konverzace usnul, tak se ti hluboce omlouvam

Ono to bylo takový oboustranný :) ... Akorát voštík se do diskuze nezapojil... :(

Vostik vzdy vytuh, ale ani se nedivim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík,určitě na sraz přijedeme,slyšela jsem , že je to mooc hezký sraz pod stanama ....Díky za radu s fotečkama ,dodala jsem je /BAZAR-prodám 4O7 SEDAN,Executive 2.0 BVA/máme najeto 2.500 km od 22.4.2008 ,stále jezdíme 407 coupé ,je zbytečné platit 2 x pojistky....jsou obě hezké viz foto ID 7718...za blbost seplatí....snad si najde nového majitele,je krásný.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa:papa:papa:papaStan:super.Apartmán na Seči -:myslim¨-špatný výběr,meme foto jako jako jejich NOVINKU,kdo neviděl....neuvěří nádobí ze smeťáku,WC se zalévalo kýblem....ale i to se může na Seči doporučovat od majitele jalo NOV....Dodo se nás zastal,a majitel se tomu divil,proč tam nechceme spinkat,Dodovi moc děkujeme,tak jsme se těšili na náš 1 sraz..,ale bereme to s úsměvem ,přijedeme zas,bylo fajn a určitě bude,ale raději pod stan:super:super:papa:papa:papa Doda zdravíme a díky mooc:papa:papa:papa :super na sraz 23 se :potlesk:potlesk uvidíme:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkuju pořadatelům za to, jak se úkolu zhostili a všem ostatním děkuji za větší než malé množství pohledů, které Helča přemístila z Letné do našeho přechodného útulku - ještě že jezdí s Pavlíkovým kočárem.

Jinak jsem z Rumunska přijel dnes ve 4 ráno a ještě jsem nespal, tak asi už brzo odpadnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvede, jeste jeden pohled mas u me doma na letne, tak Ti ho treba vezmu na sraz :)

Jo, a kdybys to nahodou nevedel, tak Te ceka prijemny ukol - z pohledu, ktere dorazi na Tvoji adresu vybrat ten nej nej nej (originalnejsi, zajimavejsi, vtipnejsi, ..... ????) a nahlasit sem autora, protoze ma u me VYHRU :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uzij si zivod,stejne ho nepřezijes.....dík máme stejný názor proto si vozíme zadečky v 407 coupé 0.3, ........a chtěli jsme spinkat na srazu v apartmámu zn. PA NOVINKA........Dodo viděl skutečnost,nevěřil svým očím,jak popisuji ....kýbl WC,sprcha nepoužitelná.....tak i na chodbě.....HAHA HYHY....máme foto ,můžu dodat ,to vše jen noc...500.-Kč tak proč by měl být WC???????jiný???????

Příště:papa:papa:papa raději do stanu:super:super:supera bude jistá pohoda:papa:papaDodatek,kdo nevěří může se zeptat Dodo .....smích....:D:D:D:D:Dstálo to za to,jinak ...zkažený .....,mohli jsme ject třeba do.....:papa:papa:papa:papa a bylo líp......tak na srazu 23...už se těšíme ...Dodo zdravíme,diky moooc...:papa:papa:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stanicka 15: ahoj, jmenem organizatoru bych se rad omluvil za tento problem, apartman bohuzel moc neodpovidal predstave o kvalite takoveho pokoje. Na druhou stranu, jedna se o autokemp, a bylo mozne zustat a vymenit si ubytovani za standardni chatku. Stejne jedina potrebna vec (aspon pro me :) ) byla postel :)

Mrzi me to, bohuzel to je asi tak vse co s tim muzu ja nebo ostatni delat, takze to vazne neni nutne dal rozebirat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nerozmázávám,ale dostala jsem dotaz domů na PC,proto jsem odpovéděla sem.Já si s toho nic nedělám,moc jsme se těšili na sraz,ale majitel ubytovny neměl dopustit pronajímat apartmán s lounskou špínou,a nazívat to Novinkou,a skazit nám setkání na srazu na které jsme se tolik těšili.......Prožili jsme víkend v Brně pro zlepšení nálady....bylo tam fajn...těšíme se na další sraz..:papa.club za tento omyl nemůže:papa:papa:papa:potlesk:potlesk:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Stifler

Původně zaslal: Stánička 15

Kdy bude sraz v Šebetově ...???Díky...:papa:papa

Pokud si dobře pamatuju, tak bejvá druhý víkend v červenci. ;)

a pod stanem :super

css v šebu se nejlíp spí v autě...:aut:D:):super

post-0-14109600555279_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...