Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

To jste se předvedli:myslim::o:omyslim:myslim Dodo ví jaká je pravda:papa:papa:papa Už jsem si koupila krásný stan,s Dodo

´ jsem mluvila ,jak se sejdeme na srazu :papa pod stanem sraz...23,doporučil

mi to i můj kámoš Pe.Tr....možno si to přečíst,otázka kdy je sraz 23,

tak nevím co ten kámoš zase vymyslí,ale aspoň se nenudíme.....:myslim:papa

Dá se to rozcvičit,....na srazu 23...čau...:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ehm a co to ma jako spolecneho se srazem na Seci, ze ma Stanicka novy stan? Mimochodem, doporucuji se predem informovat na stav Sebetovskych 2ks toalet po intenzivnim pouzivani 60+ ucastniky srazu, aby nedoslo opet rano ke znechuceni a odjezdu jako na Seci.

A jinak preji hezky den :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:papa ONO za 3 500.-Kč spát v loňské špíně a splachovat si kýblem ,to ani Dodo nerozdýchal a vrátil nám penízky,a už tenkrát jsme se radili s pokladníkem,že jim dík a koupím si za to krásný stan a vlastní WC do předsínky,společná sprcha nevadí,jsem společenská hospodská dívenka,dík za vzkaz

o WC:papa:papa:papa,to mě napadlo alespoň dobré řešení,koupit stan s více přepážkama,:super Díky mmmoc za zprávu,jsou ještě slušní lide,co se chovají fajn....Dodo a pokladník patří též mezi slušné lidi,těším se na sraz...:papa:papa:papa:papa Dodo ps.v Brně to bylo hezké...:super byl to dobrý nápad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stánička 15

...23,doporučil

mi to i můj kámoš Pe.Tr....možno si to přečíst,otázka kdy je sraz 23,

tak nevím co ten kámoš zase vymyslí,ale aspoň se nenudíme.....

Co to tady plácáš, jakej kámoš?? Není to tak dlouho co jsi tady na něj házela špínu!!! To co tady předvádíte tu dlouho nebylo.

Kámoš to je, ale náš, ne tvůj!!!

:xvulOstatním se omlouvám za OT ale musel jsem reagovat

[upravil dne 20/5/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stánička15: musím taky zareagovat! A to jedině tak, že napíšu: \"SHUT UP, **** UP!!\" Sorry, normálně jsem kluk slušná, ale jinak to ve tvém případě nejde vyjádřit -> tvoje OFFTOPICY neznají mezí, takže než něco napíšu, tak se rozmyslím a píšu věcně k danému tématu!!:roker:roker

Jo a smajlíkama bych šetřil ... osobně bych je na hlavní straně zpoplatnil. Třeba 1,- Kč za jeden! To by tu někteří utratili celou vejplatu jenom za smajly! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Neuvažovalo se někdy o schvalování účasti některých jedinců na srazu?

Blbci se většinou vyeliminovali sami a na srazy se ani moc nevydávali, takže bych tomu nechal volný průběh, jako doposud ... Ale je fakt, že lidská blbost nezná mezí ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...