Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Moje fotky na FTP, tak sosejte, koukejte;)

A tady je bonus v podobě videjka z Balonkové bitvy večer po orienťáku -

[upravil dne 4/5/08 Radek Hurvajz]

pokud nekdo chce, sosnul jsem to z youtube a mohu i poslat ve formatu .flv, tedy se svolenim Radka Hurvajze :-)

Jako posilat mužeš jak chceš, a pokud má někdo zájem o formát AVI tak ho někam zavěsím;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kujon106

Jediná věc, která mě osobně mrzí, je ta, že jsem několik z Vás nepoznal osobně. Auta jsem rozeznal, ale když u nich nikdo nestál, tak bylo rozeznání obličejů nadlidský úkol :D Tak snad to díky poznávacímu threadu v pokecu na Šebetově napravim :)

Mám tentýž problém - započal jsem vždy rozhovor se známými a s těmi neznámými jsem se do řeči nedal. Takže za tento sraz jsem poznal jednoho \"mě do té doby neznámého\" člena...

kujon106: Tebe jsem tam asi zahlídnul, ale jen chvilku... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: kujon106

Jediná věc, která mě osobně mrzí, je ta, že jsem několik z Vás nepoznal osobně. Auta jsem rozeznal, ale když u nich nikdo nestál, tak bylo rozeznání obličejů nadlidský úkol :D Tak snad to díky poznávacímu threadu v pokecu na Šebetově napravim :)

Mám tentýž problém - započal jsem vždy rozhovor se známými a s těmi neznámými jsem se do řeči nedal. Takže za tento sraz jsem poznal jednoho \"mě do té doby neznámého\" člena...

kujon106: Tebe jsem tam asi zahlídnul, ale jen chvilku... :(

Tak tak, koukám že sraz jsme absolvovali asi stejnym způsobem :-) Tvoje auto sem viděl, ale Tebe ne (nebo jo, ale nepoznal :D ). Tak příště :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky musím pochválit organizátory za uspořádání takovýho supr srazu!!! Jen pro příště budu muset naučit chlastat ty vorkoholiky co hned vstanou a jdou si pustít vohulenéj basák v 8 ráno když ještě ti co podlehli lihohrátkám v místní restauraci a dospávali náročnou noc.. :xvul Nesnáším když mě někdo budí po tahu... :bacha:bacha

Jinak mi lidičky bylo s váma fajnes...:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: KoudaK

Taky musím pochválit organizátory za uspořádání takovýho supr srazu!!! Jen pro příště budu muset naučit chlastat ty vorkoholiky co hned vstanou a jdou si pustít vohulenéj basák v 8 ráno když ještě ti co podlehli lihohrátkám v místní restauraci a dospávali náročnou noc.. :xvul Nesnáším když mě někdo budí po tahu... :bacha:bacha

Jinak mi lidičky bylo s váma fajnes...:super:super:super:super:super:super

jen nam priste nepropichuj balonky, to rano byl trest :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky taky moc moc děkuji za krásné zážitky. Mrzí mě že jsme nemohli dokončit orieňťák ( spolujezdec byl narychlo odvolanej do zaměstnání) , ale tak příště ( stejně bychom byli poslední tak jako tak). Už se teším se svou Sněženkou na další srazík. Pá pá:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já se musím přidat a všem organizátorům (AKA, BÉĎA, DODO, MK505, VVITTY) moc a moc poděkovat za sraz!! Byli jsme sice až od pátku, ale organizačně bylo vše za 1 s velkou rudou hvězdou ... ;);)

1) počasí se nakonec taky umoudřilo, ikdyž to zpočátku vypadalo na prochc..ý sraz

2) okolí bylo nádherné

3) lidi bomboví (jako vždy)

4) obsluha v hospůedce fajn

5) orienťák byl bezkonkurenční (veden suprovými cestami, otázky perfektní, výsledek ještě lepší) i ceny se nám moc líbí!!

PROSTĚ JSME SUPER BANDA. PÍŠU TO PO KAŽDYM SRÁZKU, ALE JE TO PROSTĚ TAK A VÍ TO UŽ I KRYŠTOF ... ;););)

post-0-14109600443192_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak i já se musím přidat a všem organizátorům (AKA, BÉĎA, DODO, MK505, VVITTY) moc a moc poděkovat za sraz!! Byli jsme sice až od pátku, ale organizačně bylo vše za 1 s velkou rudou hvězdou ... ;);)

1) počasí se nakonec taky umoudřilo, ikdyž to zpočátku vypadalo na prochc..ý sraz

2) okolí bylo nádherné

3) lidi bomboví (jako vždy)

4) obsluha v hospůedce fajn

5) orienťák byl bezkonkurenční (veden suprovými cestami, otázky perfektní, výsledek ještě lepší) i ceny se nám moc líbí!!

PROSTĚ JSME SUPER BANDA. PÍŠU TO PO KAŽDYM SRÁZKU, ALE JE TO PROSTĚ TAK A VÍ TO UŽ I KRYŠTOF ... ;););)

Spokojenej vítěz:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

ty, Marceli, hlavne jsi nejvic ukecany predtim nez jdes spat :D:D

No jo, tak s tebou jsem jinde nekecal, tak jsem to musel napravit...

Původně zaslal: mates306

...

Když je super parta, není víc co dodat. Jen, těším se na další. :)

Chlape, tys nám chyběl při zkušebních jízdách předváděček! Nějak jsme to s žabim nezvládli! :aut

kujon106: Já neviděl zase tvoje auto ale někdo mi tě rychle ukázal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Marlin

ty, Marceli, hlavne jsi nejvic ukecany predtim nez jdes spat :D:D

No jo, tak s tebou jsem jinde nekecal, tak jsem to musel napravit...

aha tak to potom jo:super

a jestli sjem behem nasi konverzace usnul, tak se ti hluboce omlouvam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...