Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

Původně zaslal: aka

hih, poznala sem vsechny, koho jsem chtela a nepokecala temer s nikym z nich, takze priste!!!!!!! :D rada sem vas vsechny videla :)jsem moc rada, ze se libilo :)

vysledky se obejvi, az seberem odvahu a energii se do toho zase pustit :)

Bez možnosti schovat se před nepřízní počasí nám Vendulka mrzla venku na zastávce, aby jsme mohli plnit soutěžní úkol a nejen za to jí patří dík a obdiv.:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koukal na fotky a .... :(

Já se tak těšil a nakonec to nevyšlo. Žárovky a suvenýry jsem chtěl nakoupit:nevim

Konečně bych se osobně setkal s dalšíma \"pežoťákama\" a prostě mi nebylo souzeno:grr

No tak snad příště:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych taky moc podekovat poradatelum i vsem co dodali hermouse. Vse bylo chutne a nebylo mi ani spatne :-). Orientak taky parada, akorat to umisteni........proste se musim polepsit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Taky bych se rád přidal k poděkování za perfektní akci(super organizace, super lidi, koukám na super fotky, jídlo a vlastně vše bylo parádní......Díky a těším se na další sraz

ty se priste aspon ozvi, jetli pojedes nebo ne, no aspon jsme v koline pribrzdili a koukali po zlate 106 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: jakub106GTI

Taky bych se rád přidal k poděkování za perfektní akci(super organizace, super lidi, koukám na super fotky, jídlo a vlastně vše bylo parádní......Díky a těším se na další sraz

ty se priste aspon ozvi, jetli pojedes nebo ne, no aspon jsme v koline pribrzdili a koukali po zlate 106 :-)

já si napsal tvé číslo na papírek a ztratil ho:( se omlouvám:ticho jo a naživo je to tvoje autíčko ještě krásnější než na fotkách:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: jakub106GTI

Taky bych se rád přidal k poděkování za perfektní akci(super organizace, super lidi, koukám na super fotky, jídlo a vlastně vše bylo parádní......Díky a těším se na další sraz

ty se priste aspon ozvi, jetli pojedes nebo ne, no aspon jsme v koline pribrzdili a koukali po zlate 106 :-)

já si napsal tvé číslo na papírek a ztratil ho:( se omlouvám:ticho jo a naživo je to tvoje autíčko ještě krásnější než na fotkách:)

dekuju, potesi to :-) ja na tve taky mrkal a taky parada, jinak te nabereme priste, tim smerem jeste neco urcite bude, nebo naberes ty nas :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Moje fotky na FTP, tak sosejte, koukejte;)

A tady je bonus v podobě videjka z Balonkové bitvy večer po orienťáku -

[upravil dne 4/5/08 Radek Hurvajz]

pokud nekdo chce, sosnul jsem to z youtube a mohu i poslat ve formatu .flv, tedy se svolenim Radka Hurvajze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím též napsat, že to bylo skvělé a úžasné! :super

Nějaký detaily jako třebas vodu o teplotě 1°C, považuju spíš za zajímavý zpestření, než za problém :) Větru ani dešti my bohužel neporučíme, i přesto počasí vycházelo myslím si vcelku rozumně. Celkově super, legendární Šebetovskej sraz si určitě ujít nenechám :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za sraz, byl opravdu super a povedl se. Proto patří organizátorům a všem co se na něm podíleli velké díky.

Orientační soutěž mě zprvu dost vyděsila, přišlo mi to na dlouho, ale nevznikl žádný větší zádrhel a proto jsme to pak mohli hnát... Sice nám trval 6 hodin, ale i tak byl v pohodě. Zejména Opron je vděčný tomu, kdo naplánoval trasu okolo zemědělských statků, ne jednou jsme dali poznávačku strojů a focení...

To s tou vodou mě taky trochu zaskočilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj taky bych se ráda s 1Maza přidala k poděkování za super srazík, bylo to príma a moc jsme si to s vámi užili, děkujeme pořadatelům a prostě všem, jmenovat všechny kterým chceme poděvat nejde to bychom tu byli do rána....:D:D těšíme se na další srazík....mějte se a ahoooooj:papa:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...