Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poděkování pořadatelům za báječný 22. sraz na Seči


Guest minimaxa

Recommended Posts

Původně zaslal: Netopýrka

Btw. Jardo tobe se omlouvam, ze jsem se k tobě jako nějak neměla, nedošlo mi, že mě vlastně neznáš, poněvadž já tebe z fotek jo, díky slečně s nickem Aka, čučely jsme v práci na fotky ze zimního srazu a naše jedna kolegyně tě zvětřila a hned Kdo to jééé, Kdo to jééé, tak jsme tě lustrovaly a nakonec zjistila, že jsi asi stejně mladší, takže přestala prudit a ty buď rád, že bydlíš daleko, protože je to pěkná hydra, ale to už je zase jiná pohádka :D :D :D

Hups...co to?:D

P.S. na letní přijedu snad na celý víkend a ne jen na část, tak bude víc času na poznávání a i tak jsem rád, že jsem viděl členy, které jsem neznal osobně, stejně tak mne těšilo poznat i Tebe Leni:mrk :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i já jako nováček velice děkuji poředatelům,byl to můj 1 sraz a doufám že jich bude dosti ,jinak jsem rád že jsem poznal skvělé lidi a že neznám ani kraj kde bydlím :myslim.Jinak kdo neví kdo jsem byl tak ten blázen s 406 kou co bude mít žlutej vnitřek :mrk

PS: Bylo to fakt super hlavně OZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přátelé, malé lákadlo pro ty, kteří mají \"áčko\" :) Nevím s kým už jsem se to včera večer o tom bavil, ale není to až tak o autech, ta nám k tomu Tvořila atmosféru Peugeot, ale je to především o lidech a přátelství, takže v Šebe(s)tově kamarádi!

post-0-14109600419299_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky díky organizátorům za skvělý prodloužený víkend , který jsem si užil v míře větší než maximální . Mají můj obdiv nad tím že se v tom všem dokázali orientovat a i přes zmatky v platbách (hihi -už to neudělam) , to zvládli na jedničku s hvězdičkou . Jinak za mě , věřím, že Seč se bude v budoucnu ještě jistě opakovat.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super Klobouk dolů před pořadateli, na jarní srazy jezdí nejvíc lidí a postarat se o ně po dobu ctyř dnů není sranda. Ale vám to šlo jako profíkům - výběr kempu na

jedničku, jídlo výborné, krásná příroda, skvěle sestavený orienťák a pohodoví lidé. Nedá se nic než chválit - SUPER a díky vám všem!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

jak jsem rikal vedle, bylo to super. A jsem velmi rad ze jsem poznal nekolik novych tvarich (teda pro mne):papa

:papa Mini, vůbec neva, že jsi byl Fiatem, Ty jsi člověk který ke srazům patří - kolem Tebe je vždycky sranda a dobrá nálada. A ten salám u ohně byl taky vynikající... (koho bych lákal na dýmku, kdybys tam nebyl?) :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...