Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

306 - uzivatelska prirucka


Boss

Recommended Posts

Což voto, naskenovaný bych to (díky zapůjčení od jedné nejmenované členky clubu) v cz měl, ale je toho cca 500MB ! Tak jedině na CD a jak tak koukám, byl by problém s předáním. Poštou kvůli Copyright (nebite mě) takovýhle věci neposílám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Jezkovi.voci

jo vim. v angl el. verzi na stránkách clubu. jinak jsem ju měl kdysi půjčenou v češtine, ale bylo nad moje síly to naskenovat :(

no to je pravda, kde bych ten navod nasel? ja tu objevil jen elektricky schema

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem nynanek

Což voto, naskenovaný bych to (díky zapůjčení od jedné nejmenované členky clubu) v cz měl, ale je toho cca 500MB ! Tak jedině na CD a jak tak koukám, byl by problém s předáním. Poštou kvůli Copyright (nebite mě) takovýhle věci neposílám.

ted me jeste napadlo, jak jsi pripojen k internetu? ze bychom vyuzili trebas DC++ ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm. Tak nevím co Boss myslel. Ptal se na uživatelskou příručku a tohle je odkaz na servisní manuál!

Rád bych se k dotazu připojil - pro tátu sháním uživatelskou příručku na 306 sedan (je rozmrzelý, že to u auta nemá, tak bych mu aspoň vytisknul).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem jiri.wolf

Hmmm. Tak nevím co Boss myslel. Ptal se na uživatelskou příručku a tohle je odkaz na servisní manuál!

Rád bych se k dotazu připojil - pro tátu sháním uživatelskou příručku na 306 sedan (je rozmrzelý, že to u auta nemá, tak bych mu aspoň vytisknul).

no ja myslel tu knizku co dostanes k novymu autu - vyznam kontrolek, mnozstvi naplni, apod. Ten odkaz je fakt na servisni prirucku \"jak na to\" a jeste k tomu naskenovanou do nestandardniho formatu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem si to hned myslel, že myslíš tuhle knížku. Pokud ji někdo má (na starý model sedan) měl bych taky zájem.

Ad. ten formát - myslím, že vzhledem ke kompresi je úplně vpoho, stačí nainstalovat ten browser - tuším, že tam je taky ke stažení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Jezkovi.voci

2Boss: Aha, ty jsi myslel tu knížeku, co je v autě? Tak to jsem teda nějak nechňápal. No jak jseš na tom s francouštinou? Já ju mám ve franc. Kdybys chtěl, možná bych ji někdy v tomhle roce nascanoval ;)

No francouzština.... hezký to jazyk, zpěvný, libozvučný, ale má jednu chybu - nevládnu jím:(

takže dík za ochotu, ale mám asi smůlu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...