Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VYHLAŠUJU SOUTĚŽ


Guest Ondra

Recommended Posts

Vyhlašuju soutež!!!! Hlavní cenou budíž láhev dobrého pití a vděk mnoha majitelů 405tek!

Kdo vymyslí, navrhne a vyrobí náhradu za ten zasr. plastovej bazmek, kterej je mezi spojkovým pedálem a spojkovým lankem.

Teďka mi cca 15 km před domovem vylítla ta kovová zarážka, která drží lanko v tom bazmeku, takže jsem musel volat odtahovku (budíž útěchou, že Alianz v rámci povinnýho ručení mi poslal odtahovku a bylo to zdarma, těch 15 km trvalo sakum prdum 35 minut i s příjezdem :cool:).

Takže kdo vymyslí náhradu za tuhle volovinu, co frantíci nedomysleli, má u mě láhev a u ostatních 405kařů vděk! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde ani tak o lanko jako spíš o ten plastovej blázinec. Je to nepříjemný pocit bezmoci a zoufalství když to prdne někde za plnýho provozu nebo v \"zemi nikoho\" a víš že je to \"ta malinká blbůstka\" za šest pětek,díky který jsi právě dojel. Zdravím do Hradce. Přidávám se a nabízím další láhev´+ dalších mnoho vděků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ondra: si pro něj přijeď, mám jej pověšený na stěně (pokud jsem jej ještě nevyhodil).

Je vyfrézovanej z kusu oceli. Autora ovšem neznám, vyndal jsem to z jakéhosi vraku...

Jak už tu někdo psal, dá se to nahradit ocelovým páskem ohnutým do tvaru \"U\" (vhodný pásek se dá získat např. ze starého počítače, krytka volných pozicí po kartách v krabici :) ) Čep doporučuji udělat z mosazné kulatiny - nevydrží sice tolik co ocel, ale nezničí výstupek na pedálu. I tak je třeba ale pořádně to namáznout tukem. Úchyt lanka uděláme tak, že do pásku vyvrtáme díru příslušného průměru (lanko + 0,5mm), SRAZÍME HRANY (jinak se lanko předře), a z jedné strany propilujeme lupenkovou pilkou (nebo listem, ale musí to být užší než je tl. lanka, aby nevypadávalo). Odehneme jendu stranu, lanko tam zacvakneme a stranu ohneme zpět - a bazmek je hotov...

Hezlkou zábavu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodtě sem foto toho plast šuntu, atˇ vidím jak to vypadá ( musím se podívat co tam je, mě to ještě nevylítlo ), přece nemůže být problém nahtadit to kovovým za pár kaček a navždy pokoj.

tenhle smailík je super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né,že by se mi to taky nestalo. Dokonce sem vypadal jako idiot, když sem ještě se starou 405 zastavil nějakýmu neš?astníkovi u krajnice, kterey potřeboval kousek odtáhnot. Svázali sme kárky, Sešlápnu spojku a ... Prd! ? zase sme je rozvázali, za jedna, starter, škub, škub, grrr, za dvě.. atd. Nevim, proč je to takhle vymyšlený. Celý auto ze železa a takhle namáhanej díl uodělaj z matroše na Igráčka.... Ale, zase o čem by se tu pak psalo, kdyby se na těch našich kárkách nic nesralo že? :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze je to problem aj u inych modelov. Stalo sa to aj mne na 605. Spravil som to ako som pisal z medenej pasoviny. Z toho pliesku z pocitaca sa my to zda trochu slabe. neviem neskusal som. Mne sa to stavalo pravidelne ked som vymenil pritlacak. ten novy nie je origos je to QH a je poriaDNE tvrdy. Na jar to idem prerobyt na hydrauliku. uz som to videl spravene a je to super lahucko to beha no parada. Mal to spravene z nejakej hydrauliky zo skodovky neviem ci 1000 alebo 100. Ak sa to podari tak dam navod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem jofo

Myslim ze je to problem aj u inych modelov. Stalo sa to aj mne na 605. Spravil som to ako som pisal z medenej pasoviny. Z toho pliesku z pocitaca sa my to zda trochu slabe. neviem neskusal som. Mne sa to stavalo pravidelne ked som vymenil pritlacak. ten novy nie je origos je to QH a je poriaDNE tvrdy. Na jar to idem prerobyt na hydrauliku. uz som to videl spravene a je to super lahucko to beha no parada. Mal to spravene z nejakej hydrauliky zo skodovky neviem ci 1000 alebo 100. Ak sa to podari tak dam navod.

Tak to me zajima. Preju hodne uspechu a na ten navod se uz tesim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...