Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konecne v LAKU NOVE FOTO!!!!!!


Ronnie008

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

ted koukam, ze kupe bylo puvodne modre... takova pekna barva to byla!! :P

Jinak jsem zvedavy, jestli ten tvuj pokud uvidim na zivo, mohlo by to vypadat docela dobre, z fotek se to nepozna.

Neviem,ako si na to prisiel, ze bolo modre, no ale povedzme ze asi mas problem z odlisovanim farby :potlesk. Auto bolo povodne strieborne :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ronnie008

Původně zaslal: f3Rd@

ted koukam, ze kupe bylo puvodne modre... takova pekna barva to byla!! :P

Jinak jsem zvedavy, jestli ten tvuj pokud uvidim na zivo, mohlo by to vypadat docela dobre, z fotek se to nepozna.

Neviem,ako si na to prisiel, ze bolo modre, no ale povedzme ze asi mas problem z odlisovanim farby :potlesk. Auto bolo povodne strieborne :papa:papa

asi podla toho,ze tie kolesa co si inzeroval na predaj boli vyfotene na modrom coupe.ja som si tiez myslel,ze je to z modrej na bielu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo tak mne sa vždy pačili kupatka a teda biele je extra a super volba myslim a tiež celkom dobra volba upravy spoijlerou :super mne sa ten zadok pači parada skor ten predok ale ten si hovoril že budš ešte menit tak ked to bude potom cele tak to bude super a s kolečkami ani nnehovorím :super:potlesk:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

tak teba som par krat v blave a zvlast po raci videl behat... a dnes a bagri takisto:) minule ked si bol na pumpe s tymi modrymi xenonmi to vazne nemalo chybu...:super a ten zvuk toho trojlitra no dovi dopo:papa s chalanmi sme len slintali:) nazivo vyzera ovela krajsie ako na fotkach aj ked tie su tiez dobre:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

moc pěkné!!

Bílá se nikdy v Peugeotu nedělala, takže budeš unikát... Jen bych to auto rád viděl po roce provozu... boční lišty a to lízátko v barvě moc dlouho podle mně nevydrží... jinač je to (až na ty prahy které mi tam nějak nesedí) moc pěkné, čisté auto...

[upravil dne 30/4/2008 @re]

:myslim :myslim :myslim Ja mam bilou 306,u nas je jeste bila 406 a Taxi???Pochopitelne ne s tou specialni perleti. ;) Asi nejaky nedopatreni...

jinak autiko moc pekne!!Mozna bych neco pridal s cernou nebo cervenou nebo chrom ty se k bily hodi (nejaky detail)..Jinak :super:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

:myslim :myslim :myslim Ja mam bilou 306,u nas je jeste bila 406 a Taxi???Pochopitelne ne s tou specialni perleti. ;) Asi nejaky nedopatreni...

jinak autiko moc pekne!!Mozna bych neco pridal s cernou nebo cervenou nebo chrom ty se k bily hodi (nejaky detail)..Jinak :super:potlesk

@re mel asi na mysli, ze 406 Coupe se nedelala v bile...

bila perlet je krasna, vyber barvy moc chvalim, spojlery uz trochu mene.

skoda, ze tyto krasne koraby nebrazdi silnice a dalnice. to pak cloveka vzrusi jen hukot vytocene sprintujici M6 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...