Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kazetovy adapter


Stefan

Recommended Posts

Guest Ludweek

kazetovy adapter je dobra nahrazka...a vyhodou je jeste adapter na 12V pro ten prenosny prehravac...nebo pouzdro s dalsima bateriema...je neprijemny kdyz jedes nejakou dlouhou streku a najednou ti to prestane hrat :) je fakt ze s autoreversem to blbne...ale myslim ze je to lepsi varianta nez koupit aiwu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 masinka: covece ani nevim..mel sem domaci hi-fi od aiwi a teda jako nikdy vice...tak uz mam nejakou apatii vuci ty znacce :( asi jsou v auto hi-fi lepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 impact: tak to je vydareny model :)

sem se nejak dozvedel ze aiwa ted vlastne spada pod sony...tak se to da zkousnout...tenhle model by me zajimal AIWA CDC-MA01 ... nevite nekdo kde a za kolik???

[Editován dne 3/2/04 Ludweek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to impact:

tu aiwu jsem si ted koupil - varianta s RDS (o cca 500kc navic k modelu bez RDS).

Mam ji teda jen tyden, ale cd jsem nan ni poustel asi tak cca 40h (cesta do FR a zpet) a cd preskocilo asi 3krat, ale jen v mega dirach ktere jsem trefil.

Mp3 jsem mel pripojene z diskmena a rozdil mezi klasickym CD je minimalni...

na zaver trocha kritiky: funkci h-bass bych spis vymenil za nejakou moznost pridat jeste vice vysek (obecne radio hraje na muj vkus vic do basu nez do vysek).

pochvalu ale zaslouzi jednoduche ovladani - otocne tlacitko je supr, celkove jsem za ty penize spokojeny;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...