Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pískání na dieslech


petrolinecek

Recommended Posts

tomyka: Přesně to samé se stalo i mě, ale naštěstí až při výměňování řemenu.

petrolinecek: Přesně jako Tobě se mi začalo ozývat pískání, nechal jsem udělat rozvody (řemen i obě kladky, řemen altíku, vůle na ventilech) poněkud dřív než jsem čekal. Přidala se tedy k tomu i výměna řemenice a toho ozubeného kola za ním (žene řemen rozvodů). Teď je motor tichoučký (tedy v rámci možností dieselu s 200tkm).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, zjistil jsem, že pískala opravdu ta kladka. Promázl jsem ji WDéčkem a už to přestalo. Vím, že hlavní závada nemusí být ostraněná, ale tohle bylo nejrychlejší a nejlevnější :-) Až to někde rupne, tak holt vymením to, co ruplo... Ono se ne nadarmo se říká \"Kdo maže ten jede\" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

no a mne prave dneska zacala rachotit remenica kamosi mi to v dielni pozreli a hold treba mi novu len mi povedali ze cena je 7500sk otec ju nasiel za 5.000sk novu ...a vcechach kolko stoji ako mi moste poradit a priznaky servo nereagovalo chvilkovo a dobijanie svietilo... za skore odpovede vopred dakujem ...dost mi to pomoze

:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...