Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P106 problémy a dotazy


jakoubek

Recommended Posts

Zjistil jsem, ze se mi zacinaji projevovat pomalu zavady na mem aute /coz pri 30 000 km moc nepotesi/ Auto zacina byt celkem hlucne... nemam na mysli motor, ten je OK, problem dela interier. Uz delsi dobu se mi oziva nejake klepani ze zadni casti auta ... uz jsem vyzkousel temer vse, ale nenasel jsem duvod a misto, kde by to melo klepat. Mel jsem i vyndane zadni plato, oblozeni kufru bylo sundane a je podlepene silikonovym tesnenim a dotazene,nedela to rezerva, ani vyfuk, zadni dvere take dolehaji a nemaji zadnou vuli. Nema nekdo nejake tuseni, co by tam mohlo klepat. prosel jsem i ty plastove kryty svetel, vypln patych dveri, stale zadna zavada :-( Dale mi zacala drncet pristrojovka... jedno misto jsem odhalil, byl to ten ciry plast pred budiky, to je odstraneno, nekde se mi dotykaji a povrzavaji plasty pred spolujezdcem, ale kastlik to nedela :-( Ma cenu sundat pristrojovku a podlepit uchyceni? Dela se to i u Fabie, mozna by to pomohlo i zde. A nejvic mne prudi klepani od kola pred ridicem, vule nemam nikde, i spodni rameno jsem menil, ale kloub byl OK, klepe to stale. Nekdy se to vubec neozve, ale jsou dny, kdy se to ozyva casto, bylo to uz nekolikrat v servise a nikde zadna vule neni, jen to obcas klepe :-((( Ma to najeto poctivejch 30 000km, klepe to tak od 16 000, nezhorsuje se to, ale presto mne to prudi a rad bych se toho zbavil. Zda se mi, ze by se mohl dotykat stabilizator, je u nej vule tak 2 mm, tak nevim. Nezalezi a velikosti diry, ani na ryhlosti, nekdy se neozve pri 90 na kolejich, jindy se ozve pri 20 :-( . Nejak se mi ta kvalita provedeni nezda :-( S autem jsem spokojen, ale zda se mi celkem odflaknute :-(( Dale jsem zjistil, ze mi povolil horni pant u spolujezdcovych dveri ... svar stal za prd a zacal povolovat od sloupku /svarene to bylo opravdu bidne, ta housenka, co vytvoril frantikuv robot by nevydrzela ani na hlavce zeli :-( / Mel jste s tim uz nekdo take problem? Mam nejakou smulu, asi mi delali auto v patek 13. A jeste dotazek... daval Peugeot na nejakou 106 odhlucneni na kapotu motoru? Myslim tim takovy ten filc ... pripadne bych mel zajem zakoupit /za rozumnou cenu :-) / Kdyz uz jsem se tak rozepsal a prudim tu ... ma nekdo zkusenost s dodanim prednich mlhovek na 106 ? Zda se mi, ze mam vyvedenou elektriku, ale nevim zda staci dodat rele a jake? Jinak mam rv 2001, 3dv, 1.1, posilovac. Brr, nejak jsem se rozepsal. J.:(

[Editován dne 2/2/04 jakoubek]

[Editován dne 2/2/04 jakoubek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noooo , so 106 je kopa problemov .

Ten filc som videl na starsom modele r.v. 92 1,4 , asi sa to davalo len na tie silnejsie . S tym klepanim ti nepomozem , mne to nerobi .Teda robi , ale ja vzadu nosim pre istotu celu tasku (znackova peugeot :)) ) s naradim a to mi tam trochu nadskakuje .Jeden cas mi trochu buchali zadne dvere ale to som viriesil .Nemas nahodov v rezerve zdvihak , lebo mne tam buchotal a tak som ho dal von .este pozry ci mas poriadne na fest dotiahnutu rezervu ...

Moc som nepomohol ale snaha bola :-)))):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)

snaha byla :-)

premyslim o odhlucneni - dival jsem se po tech samolepicich deskach :-) , uvidim, asi se do toho pustim

ja vzadu nemam nic, chci odhalit pricinu.... zvedak to nedela, rezerva je dotazena, pri testech jsem jezdil i bez rezervy a drzaku na ni, take to nepomohlo :-((

Jake mas problemy se 106 Ty? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...