Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

čtvrtek dopoledne odjezd z Prahy


Recommended Posts

Ahoj, jedu spol. se segrou ve čtvrtek dopoledne na sraz. Cestou možná nějaký hrad či zámek, příjezd do kempu odpoledne. Jedeme 2 auty (peugeot a hnusnej Seat). nechcete se nekdo autem pridat a jet spolecne? Odjezd bude odnekud smer pocernice, kolin atd atd. vidim to tak na 10:00.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

...

Nicméně, za sebe to vidím na Říčany, Kostelec, Kutnou Horu a Čáslav. Až na hradeckou dálnici by to byla už moc velká zajížďka...

To není špatnej nápad s těma Říčanama a Kostelcem...

Kolín, ať už ve čtvrtek či pátek bude zase zacpanej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

To není špatnej nápad s těma Říčanama a Kostelcem...

Ona ani jedna z těch cest není nijak zázračná. Přes Říčany a dál je to samá vesnice a rychlostní omezení, ale když jede někdo z jihu jako já, furt lepší jak zajet si padesát kiláků přes dálnici. Dálnice je sice fajn, pak člověk stejně sjede a motá se vesnicema, ale od severu dobrá varianta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně doporučuji vyhnout se Hradecký dálnici, jelikož je celý jeden pruh směr Hradec uzavařen a celé je to svedené na druhou stranu do jednoho pruhu takže bohužel dálnice pravidelně stojí a tvoří se kolony....jestli chcete zvolit tuhle trasu tak doporučuji přes starou na Poděbrady...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 1Maza

rozhodně doporučuji vyhnout se Hradecký dálnici, jelikož je celý jeden pruh směr Hradec uzavařen a celé je to svedené na druhou stranu do jednoho pruhu takže bohužel dálnice pravidelně stojí a tvoří se kolony....jestli chcete zvolit tuhle trasu tak doporučuji přes starou na Poděbrady...

super díiky za info:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok, nevidim problem te nabrat v koline, chtel jsem napsat ze hradecka je opravdu ted hodne krusna, tu jsem hned vypustil a cestu pres ricany znam.... taky je to ale pres samou ves. Dnes mrknu na mapu a zitra hodim trasu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem se mrknul na net ted, takze trasa - horni pocernice - uvaly (nabiram segru) - kolin - caslav - sec. nekde mezi tim urcite zastavka na nejake pametihodnosti.... mozna se mrknem do chrudime apod. pametihodnost upresnim zitra po dmluve s mladou... znate to.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

blizzarde pocitam s tebou, mas SZ, sraz bude na chlumecke u pumpy JET, mapu poslu po upresneni mailu. Pak se jedou uvaly cca 10:00, Kolin cca 11:00, kde snad naberem Jakuba 106GTI a budem pokracovat na sec a vezmem nejakou pamatku, mozna hermanuv mestec??? kdybyste chteli nekdo se jeste pridat, tak se domluvime na teefonu 602 343 383 :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

blizzarde pocitam s tebou, mas SZ, sraz bude na chlumecke u pumpy JET, mapu poslu po upresneni mailu. Pak se jedou uvaly cca 10:00, Kolin cca 11:00, kde snad naberem Jakuba 106GTI a budem pokracovat na sec a vezmem nejakou pamatku, mozna hermanuv mestec??? kdybyste chteli nekdo se jeste pridat, tak se domluvime na teefonu 602 343 383 :-)

Von me Skratch upe ignoruje, ja se na tu 2.2 16V snad nepodivam, za trest prijedu oxidovat na sec :D pocitam ze kolem 15 h jsem tam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Berkoff

Původně zaslal: Scratch

blizzarde pocitam s tebou, mas SZ, sraz bude na chlumecke u pumpy JET, mapu poslu po upresneni mailu. Pak se jedou uvaly cca 10:00, Kolin cca 11:00, kde snad naberem Jakuba 106GTI a budem pokracovat na sec a vezmem nejakou pamatku, mozna hermanuv mestec??? kdybyste chteli nekdo se jeste pridat, tak se domluvime na teefonu 602 343 383 :-)

Von me Skratch upe ignoruje, ja se na tu 2.2 16V snad nepodivam, za trest prijedu oxidovat na sec :D pocitam ze kolem 15 h jsem tam :)

si piš že tě ignoruje schválně :D

aspoˇuvidíš 2x 2,2 16V no :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...