Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konektor na Lucas


Richard-zlin

Recommended Posts

Když máš ten plast, a piny ne, nemuselo by být nutné kupovat celý svazek - může to pasovat i z jiných konektorů.

Rozstříhaných svazků z pažoutů mám několik, už jsem to taky řešil. Ty vnitřky nejsou v rozměru klasického Fastonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na elektrické servo.Viděl jsem to poprvé včera.Někdy se to používalo u alternátoru(japonci a spol).Pojistka jako prase.Známý to chce dát do Felicie a nějak se to jistit musí.Je tam ještě 70A relé.To bude další problém s paticí,ale každopádně jsem rád,že mám vyřešené ty piny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, no potěš.

Poslyš, zač jste sehnali el. servopumpu, a jakou? Já jsem předělávku auta na servo řešil nedávno, spolu s výměnou agregátu, a dával jsem tam ještě klasickou řemenovou - ale kdybych něco podobného řešil zas, tak abych měl porovnání a přehled...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Richard:

Pokud potřebuješ pojistkové držáky-taky jsem je řešil-viz můj zahořelej pažout od el. a nejištěnejch drátů, tak doporučuji na netu otevřít IHR. Mají solidní nabídku i 250 A. Pošlou na dobírku obratem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...