Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

samé problémy


007

Recommended Posts

Ahojky lidicky tak jsem dlouho nepsal,no auto me nozlobilo a ted se to seslo vse naraz.Mam asi 4 mesice novou spojku a potvora zacala zabirat az na hoře tak jsem ji povolil.To se opakovalo a ted jsem se dostal do polohy ze je lanko uplne volny.Mam strach pokud zacne zabirat zase na hore jak ji povolim jeste vic kdyz ted je uplne volna!!??Dále dnes jedu a auto jak kdyby reklo ser... na tebe at jsem preradil nebo slapal sebe vic na plyn tak to nemelo silu.Elektrika si dela taky co chce nejdrive mi prestel strikat zadni odstrikovac potom prestal i stirat,dale vyhrivani zadniho skla nema jit zapnout poku nemam otocenej klicek tak to bylo doposud ale ted... to jde zapnout a vypnout i kdyz tam nemam klic??Dale jsem dotahoval rucku a jedno kolo brzdi vic nez druhy.Pritom je to na jeden sroub.Nekdy se mi zda ze mam auto co jede kdyz sotva skrtnu o plyn a nekdy se tahne (to jsem zde uz zminoval)Poradte nejvic me ale stve ta spojka tak nova za takovy prachy a ze by uz mela jit do cajzu??? Jo mam 306 1,4 1994 DIky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...