Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spotřeba o P 605 TD 2,5


Bůček

Recommended Posts

U té me 2,1 12V si myslím, že to taky uzavírá přívod nafty a ta se tam téměř nevstřikuje, ale když potom otáčky klesnou na 1000, tak mi přijde, že auto trochu potahne a zase se otevře klapka a začne se vstřikovat malé množství nafty. Prostě to poznám na tahu motoru. Otáčky volnoběhu mám nastavený na 800. Myslím, že brzdit motorem ano, ale jen chvíli, nechávat to jako feldu klesnout na 800, to prostě nemá cenu, stejně se potom sepne vstřik. To je jen můj názor, takže pokud víte, jak to je, rád bych to věděl.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je to nejak tak nastavene.Asi to ma kazde auto jinde nastavene.Jen je jasne,ze se tim ,ze se jezdi na tzv.deceleraci motorem,motor trpi a opotrebovava se mnohem rychleji.vnitrni pnuti v materialu valce je s vetsi zmenou teploty vetsi.Tzn:ze kdyz se neustale spaluje,tak je to lepsi nez kdyz se spal.prostor brzdenim motoru vychladi a tim i casti klik mechanismu a vule mezi castmi se zvetsuji,tzn.se zvysuje opotrebeni.Teda myslim dlouhe sjezdy se zarazenou rychlosti!!!Ono se to take ohriva od pistnich krouzku(treni),ale uz to neni ono.Ale ja tak stejne taky jezdim!spotrebe je zpotreba.On ten motor tech 350000vzdrzi v pohode.A pak se koupi nove auto,ne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...