Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 - en français crème by Heinss-THE END


309GT

Recommended Posts

Tak jsem dnes zase trošku postoupil a konečně jsem začal s přední čirou optikou.Už mám překrytí a myšlenku jak bude vypadat finální vzhled.Dokonce jsem si i sehnal kompletní materiál jako čočky,paraboly,xenony,kroužky,elektroinstalaci,a podobně,za což \"bohužel\" vděčím Marthymu777,který mi poskytl torza Angel Eyes ze své 306 (Budiž jí kovo-šrot lehký).Zatím mám jen nasazené překrytí na světlech,ale už pomalu začínám pracovat na zakomponování čoček a parabol:aut

[upravil dne 6/11/08 309GT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,sehnal jsem ho od jednoho klučiny co to měl na 205ku,ale rozhodl se auto prodat a překrytí mu zůstalo,tak jsem ho koupil já.Je malinko menší,ale stejně budu dělat kapotu a blinkry tak že až to bude hotové tak to nebude vidět:) Teda doufám:D:D

[upravil dne 7/11/08 309GT]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

No,sehnal jsem ho od jednoho klučiny co to měl na 205ku,ale rozhodl se auto prodat a překrytí mu zůstalo,tak jsem ho koupil já.Je malinko menší,ale stejně budu dělat kapotu a blinkry tak že až to bude hotové tak to nebude vidět:) Teda doufám:D:D

[upravil dne 7/11/08 309GT]

takze to znamena, ze jsou to kryty primo na 205? tak to sem myslel, ze 205 ma uplne jinej rozmer, ale na tech obrazkach to vypada dobre. Material je teda plast?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jurash

Původně zaslal: 309GT

No,sehnal jsem ho od jednoho klučiny co to měl na 205ku,ale rozhodl se auto prodat a překrytí mu zůstalo,tak jsem ho koupil já.Je malinko menší,ale stejně budu dělat kapotu a blinkry tak že až to bude hotové tak to nebude vidět:) Teda doufám:D:D

[upravil dne 7/11/08 309GT]

takze to znamena, ze jsou to kryty primo na 205? tak to sem myslel, ze 205 ma uplne jinej rozmer, ale na tech obrazkach to vypada dobre. Material je teda plast?

No,je to plast.Světla jsou menší,ale já stejně budu přizpůsobovat kapotu a trošku je roztáhnout není problém,tak to snad půjde jedna báseň:DDoufám že horkovzdušná pistole nezklame:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Vypadá to dobře.

Vnitřky světel budou mít jakou barvu?

Zatím nejsem rozhodnutej,ale vnitřky budu dělat z plechu a ten plech asi vyleštim,ale taky jsem přemýšlel že bych to dal do černý,ale na tmavém autě by to asi nebylo hezký si myslim...ale rozdoně budou rámečky kolem AE kroužků černý...snad to všechno vyjde...jinak díky za chválu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Prchy

Si tu psal že ti přijdou nová kola. Nebudeš ty staré prodávat??

Zdravim,kola jsou už pryč,ale kamarád má ty samí a prodává je,jestli chceš zjistim cenu.....Jinak už kola vyhlídnutý mám,ale je jich minimum a cenovka vysoká,tak že na ně asi budu chvilku vyčkávat....ale jak se říká - kdo si počká,ten se dočká:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: Prchy

Si tu psal že ti přijdou nová kola. Nebudeš ty staré prodávat??

Zdravim,kola jsou už pryč,ale kamarád má ty samí a prodává je,jestli chceš zjistim cenu.....Jinak už kola vyhlídnutý mám,ale je jich minimum a cenovka vysoká,tak že na ně asi budu chvilku vyčkávat....ale jak se říká - kdo si počká,ten se dočká:D

Tak ok. Tak se ho dyžtak zeptej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Prchy

Původně zaslal: 309GT

Původně zaslal: Prchy

Si tu psal že ti přijdou nová kola. Nebudeš ty staré prodávat??

Zdravim,kola jsou už pryč,ale kamarád má ty samí a prodává je,jestli chceš zjistim cenu.....Jinak už kola vyhlídnutý mám,ale je jich minimum a cenovka vysoká,tak že na ně asi budu chvilku vyčkávat....ale jak se říká - kdo si počká,ten se dočká:D

Tak ok. Tak se ho dyžtak zeptej.

Máš SZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...