Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TV pořád chvilka pravdy , kez by bylo i tady


aaischa

Recommended Posts

Původně zaslal: Martin.405

v práci mám youtube blokovaný, co tam je?

jukni na to doma dosti husta soutez, prijde tam treba zenska co se prihlasila jeji rodina ( manzel rodice sourozenci ) a ptaj se ji na otazky a ona musi pravdive odpovedet a kontrolujou to detektorem pravy podle toho jestli bere dalsi otazky dostava dalsi penize kdyz odpovi lzive a detekujou to nedostane nic... rozbortilo jim to tam celkem manzelstvi kdyz priznala celkem dost věcí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Buď je to obyčajná krava (musela vedieť čo sa jej budú pýtať), alebo jej muž o neverách vie a boli dohodnutí. Ale že si sama o sebe namýšľa, že je dobrý človek po tom všetkom je mi čudné. Zaujímalo by ma ako určovali pravdivosť odpovedí. Nijaký detektor som tam nevidel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AnotherOne

Buď je to obyčajná krava (musela vedieť čo sa jej budú pýtať), alebo jej muž o neverách vie a boli dohodnutí. Ale že si sama o sebe namýšľa, že je dobrý človek po tom všetkom je mi čudné. Zaujímalo by ma ako určovali pravdivosť odpovedí. Nijaký detektor som tam nevidel :D

tam bude nejakej psychotýpek kerej to bude asi kontrolovat :D nějaký vědátoři ale moc věrohodný to asi taky nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aaischa

Krutá pravda za peníze

celkem maso,

mohli by to tu taky začít dávat :)

tušim ze to tu neni, hledal sem nenašel, fakt mě to dostalo, celkem krutý

Fake...je to len trapna hrana americka show. Snad ste niekto neuveril ze je to skutocne. Uz len tie trapne herecke vykony. A detekcia zli pomocov detektoru je zlozita operacia a nie ze tam niekto za oponov povie true....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

princip je jednoduchý, vezmou člověka do místnosti, tam ho připnou na skutečný detektor, a kladou mu tyto otázky, dotyčný se NEDOZVÍ, zda odpověděl pravdivě nebo lživě. Potom na ně znova odpovídá už před publikem a před rodinou. Tam se ukáže, zda mluví pravdu nebo lže ;) (samosebou už detektor připnutý nemá)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

princip je jednoduchý, vezmou člověka do místnosti, tam ho připnou na skutečný detektor, a kladou mu tyto otázky, dotyčný se NEDOZVÍ, zda odpověděl pravdivě nebo lživě. Potom na ně znova odpovídá už před publikem a před rodinou. Tam se ukáže, zda mluví pravdu nebo lže ;) (samosebou už detektor připnutý nemá)

To je blbost to by si tam nesadala taka happy a nerobila prekvapenu ked je polozia otazku a nerozmislala nad nou polhodinu. Fakt nechapem ako nad takovto cistou show mozete vobec diskutovat. Je to fake ako Brno-Praha-Bratislava dokopi. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa
Původně zaslal: Lavak_Bob

Původně zaslal: minimaxa

princip je jednoduchý, vezmou člověka do místnosti, tam ho připnou na skutečný detektor, a kladou mu tyto otázky, dotyčný se NEDOZVÍ, zda odpověděl pravdivě nebo lživě. Potom na ně znova odpovídá už před publikem a před rodinou. Tam se ukáže, zda mluví pravdu nebo lže ;) (samosebou už detektor připnutý nemá)

To je blbost to by si tam nesadala taka happy a nerobila prekvapenu ked je polozia otazku a nerozmislala nad nou polhodinu. Fakt nechapem ako nad takovto cistou show mozete vobec diskutovat. Je to fake ako Brno-Praha-Bratislava dokopi. :papa

je mi úplně jedno, jaká kr.va si tam sedne, jestli je happy, a nebo jak dlouho nad tím přemýšlí, na tomto principu je to prostě udělané, zda je to show, nebo ne si musí přebrak každý sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý detektor lži si sestavíte doma... stačí dvě elektrody.

Obyčejně, když člověk lže, tak se mu trochu (víc) potí ruce.

Metoda skoro spolehlivá, leč při výslechách zakázaná.

Něco jako slavné hadičky do bot komisaře Trachty (ty jsou také zatrhlé) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jirkap

Tam může jít jen nenormální člověk :)

Spíš bych řekl, že to může zajímat jen nenormální lidi. Nevím, co je to teď za módu ukazovat v různých \"reality show\" své soukromí (mnohdy ve stylu čím větší jsem prase, tím větší jsem king). Osobně jsem hrdý na to, že jsem ze všech těchto blbostí viděl pouze upoutávky (ne, kecám - viděl jsem 1x výměnu manželek, ale kvůli tomu, že šlo o vývoz češky do rumunského Banátu, ke kterému mám zvláštní vztah) a myslím si, že tak hluboko, abych sledováním podobných stupidit ztrácel čas nikdy neklesnu.

Ostatně udržovat si svoje soukromí pěkně pod pokličkou je nezadatelné právo každého člověka (včetně slavnějších lidí typu herci, zěváci, politici apod.) a já opravdu oceňuju takové jedince, kteří si to své soukromí umí ochránit.

Pokud někdo ale cítí potřebu užít si svých x minut slávy v podobné stupiďárně, je to jeho volba a já jsem šťastný, že mám možnost žít jinak a stýkat se s lidma, kteří tohle fakt nemají zapotřebí.

[upravil dne 22/4/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...